سخنگوی شورای شهر تهران درباره زاكانی:

چون مثل قطار حرکت می کند به او سنگ می زنند

چون مثل قطار حرکت می کند به او سنگ می زنند علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران در روزنامه همشهری نوشت: واقعیت فعلی کوشش های شبانه روزی مجموعه شهرداری تهران خصوصاً شهردار خوش فکر در امتداد خدمت رسانی مطلوب به شهر و شهروندان است.


متأسفانه برخی از دید های سیاسی و جریان های مخرب سیاسی و غیرسیاسی منتظر هستند تا قطار موفقیت حرکت نماید و سنگ بردارند و به سویش پرتاب کنند. چنین رفتارهایی صحیح نیست و به شهر و شهروندان لطمه می زند. در این بین، بی توجهی به شایعات بهترین پاسخ است. اقدام شهردار تهران در حل مسائل شهری برای برخی خوشایند نیست اما آنچه پای مکتب حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری آموخته ایم این است که فارغ از گرایش سیاسی به کسانی که هدفشان خدمت رسانی به مردم است باید کمک کرد. چونکه منافع مردم در بین است و بدین جهت باید سایر مسائل حاشیه ای را نادیده گرفت و روی کار و کار و کار متمرکز شد.
به هر ترتیب احساس شادی و خرسندی از موفقیت دیگران، خصلت خوبی است که همگان ندارند بنا بر این از روی حسد تلاش می کنند تا موفقیت ها به حداقل برسند. اما باید گفت شهردار تهران و همکاران زحمتکش او بی وقفه مشغول خدمت به مردم عزیز تهران هستند. حرف و سخن اخیر درباره رفتن ایشان به دولت شایعه ای بیش نیست، شورای اسلامی شهر تهران همیشه مطالبه خدمت بهتر به شهروندان را داشته است و از خادمان شهر حمایت می کند. 23302

1401/04/01
20:58:58
0.0 / 5
172
تگهای خبر: دام , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان