در صنعت خودرو

خبرهای خوشی در راه می باشد

خبرهای خوشی در راه می باشد یاری كالا: برپایه جدیدترین اخبار به دست آمده، بزودی خبرهای خوشی از اقدامات ایران خودرو برای مقابله با تحریم های یكجانبه و غیرقانونی آمریكا بر ضد صنعت خودروی ایران منتشر خواهد شد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، اردیبهشت ماه امسال دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریكا در شوی جنجالی خود اعلام نمود كه از برجام خارج و شدیدترین تحریم های تاریخ را بر ضد مردم ایران اعمال خواهد نمود.
وی در دور اول تحریم های خود كه از نیمه مرداد ماه اعمال شد، صنعت خودروی ایران را هدف قرار داد كه با خروج شركای خارجی صنعت خودرو بخصوص دو شركت فرانسوی پژو و رنو همراه بود.
این اتفاق صنعت خودرو را تحت تأثیر قرار داد و در چند ماهه اخیر با افت تیراژ تولید خودرو همراه بود، اما جدیدترین اخبار به دست آمده از آن حكایت می كند كه بزرگترین خودروساز داخلی به خوبی از پس تحریم ها برآمده و در حال ضدحمله و اجرای برنامه های خود برای غلبه بر فشارهای خارجی است.
برپایه اطلاعاتی كه روز گذشته انتشار یافت، در بازدید چند ماه پیش علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی از گروه صنعتی ایران خودرو، وی در جریان جدیدترین اقدامات این شركت برای مقابله با تحریم ها بخصوص در بخش طراحی و تولید پلتفرم ملی و توسعه محصولات قرار گرفته است.
در این بازدید هاشم یكه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تاكید كرده كه "طبق فرمایشات حضرت آقا به این خارجی ها نمی گردد اطمینان كرد و این شركت یك مشت دشمنان را با دو مشت پاسخ خواهد داد". یكه زارع وعده داده كه منتظر پاسخ ایران خودرو به تحریم ها باشید.
در این شرایط جدیدترین اخبار به دست آمده از آن حكایت می كند كه بزودی اخبار خوشی از اقدامات انجام شده از جانب ایران خودرو برای مقابله با تحریم ها و اقدامات خصمانه آمریكا منتشر خواهد شد.1397/11/21
12:50:54
5.0 / 5
4574
تگهای خبر: تولید , خودرو , دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان