80 درصد مقابله با برندهای قاچاق پوشاك استان تهران انجام شد

80 درصد مقابله با برندهای قاچاق پوشاك استان تهران انجام شد یاری كالا: رئیس ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز كشور اظهار داشت: مخاطبان ما در مبارزه با برندهای قاچاق پوشاك بیشتر از 100 برند هستند و تابحال 80 درصد از كار در بازارهای استان تهران انجام شده است.


علی مویدی روز شنبه در حاشیه جلسه جلوگیری از فعالیت برندهای قاچاق پوشاك استان تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا اضافه كرد: مقابله با برندهای قاچاق در چارچوب یك طرح ملی و به شكل آزمایشی در استان تهران شروع شده است.
وی خاطرنشان كرد: حالا در اجرای این طرح از جمع آوری تابلوها آغاز كرده ایم و اقدامات بعدی را هم انجام خواهیم داد.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز كشور اظهار داشت: تابحال در بازار شاهد هیچگونه مقاومتی در راه اجرای این طرح نبوده ایم چونكه تعداد مخاطبان آن محدود است.
مویدی تصریح كرد: تولیدكنندگان داخل و اغلب بازاریان هم از اجرای طرح مقابله با برندهای قاچاق پوشاك حمایت كرده اند و به نظر، مشكلی هم تولید نشود.
وی بیان كرد: مادام كه كالای قاچاق وجود داشته باشد، تولید داخل هم تعطیل خواهد بود و باید با راهكارهای قانونی به مقابله با آن پرداخت.
مویدی اظهارداشت: رسانه ها بعنوان نماینده مردم مطالبه گری می كنند، برای تحقق این طرح، تابحال پیگیری كرده اند و ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز هم با همكاری همه دستگاه ها بخش اعظمی از كار را پیش برده است.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز كشور لازمه استمرار اجرای این طرح را همكاری سایر حوزه ها برای دستیابی به نتیجه قطعی خواند و اظهار داشت: در صورتیكه می خواهیم اقتصاد كشور پویا باشد باید با قاچاق به هر شكل مبارزه و برخورد كرد.
بنابر اعلام مسئولان، طرح مقابله با برندهای قاچاق پوشاك از 17 شهریور سال 95 ابلاغ گردیده و مقرر بوده سه ماه بعد از آن اجرایی شود كه طی چند وقت اخیر به شكل آزمایشی در استان تهران كلید خورده است.
تهرام/3001/ 1008


1397/10/15
15:02:51
5.0 / 5
4495
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان