گران شدن 300 میلیارد تومانی پروژه ها در سمنان

گران شدن 300 میلیارد تومانی پروژه ها در سمنان یاری كالا: معاون امور عمرانی استانداری سمنان بااشاره به افزایش هزینه تمام شده پروژه ها از درخواست 300 میلیارد تومان اعتبار مازاد برای پروژه های دور اول سفر رئیس جمهوری به استان سمنان آگاهی داد.


به گزارش خبرنگار ایسنا، دكتر قدرت الله عسگری در جمع خبرنگاران از ابلاغ حدودا صد در دصدی اعتبارات پروژه های سفر اول دولت به استان آگاهی داد و اظهار نمود: با عنایت به افزایش قیمت ها، علاوه بر این سپس كارشناسی های لازم مبلغ سیصد میلیارد تومان بعنوان اعتبار مازاد برای این پروژه ها درخواست شده تا بتوانیم پروژه های باقی مانده را تكمیل نماییم.
وی با اذعان به اینكه همه تعهدات دور اول سفر اجرا می گردد، اشاره كرد: همه پروژه های دور دوم سفرها باز باید تا قبل از اختتام كار این دولت به اختتام برسد.
معاون امور عمرانی استانداری سمنان با اشاره به اینكه پروژه های دور دوم سفرها از نظر ما هنوز بسته نشده، اشاره كرد: از راه استانداری و نمایندگان استان در تلاشیم كه بعضی از پروژه های باقیمانده را در زمان تصویب بودجه به فهرست پروژه های سفر اضافه نماییم.
وی با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های این استان از ابلاغ 240 میلیارد تومان اعتبار برای تكمیل پروژه های دور اول به استان آگاهی داد و اضافه كرد: تابحال از مجموع اعتبارات 948 میلیارد تومانی پروژه های سفر اول، 813 میلیارد تومان به استان ابلاغ گردیده و تنها مبلغ كمی از سرجمع آن باقی مانده كه در آینده نزدیك ابلاغ خواهد گردید.
معاون عمرانی استانداری سمنان از برگزاری جلسات گوناگون با نمایندگان استان برای نهایی كردن برخی پروژه ها آگاهی داد و اظهار داشت: در همین ارتباط 10 پروژه محرك و توسعه ای استان با حضور نمایندگان مردم احصاء شد كه پروژه مرز هوایی فرودگاه شاهرود، سد نمرود، پروژه انتقال آب خزر، پروژه ساخت محورهای دامغان- معلمان، سمنان – فیروزكوه، شهمیرزاد-دواب و همین طور برق رسانی به معادن جنوبی شاهرود و دامغان، گازرسانی به 20 روستا، طرح گردشگری دامغان و راه آهن گرمسار-اینچه برون از آن جمله هستند.
وی با اشاره به اینكه در تصویب پروژه ها به توزیع شهرستانی آنها و بهره مندی همه استان از این فرصت توجه شده اظهار داشت: همه مسئولان اجرایی موظفند كه از راه وزارتخانه های متبوع خود پیگیر پروژه ها و تخصیص اعتبارات آنها باشند، ضمن اینكه استانداری و نمایندگان مردم باز ارتباط و هماهنگی خوبی جهت استفاده از این فرصت و زمینه سازی برای اجرایی شدن پروژه ها دارند.1397/09/21
21:23:40
5.0 / 5
4876
تگهای خبر: افزایش قیمت , دام , قیمت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان