اكبریان: زور مجلس به وزرا می رسد

اكبریان: زور مجلس به وزرا می رسد یاری كالا: رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: وزرا، قربانیان مشكلات كشور می شوند.به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، عزیز اكبریان در جلسه تكریم و معارفه وزرای پیشین و جدید صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینكه مشكلاتی در كشور داریم و آن ها را به گردن وزرا می اندازیم، اظهار نمود: زور مجلس به وزرا می رسد و آن ها قربانی مشكلات كشور می شوند.

وی در ادامه اضافه كرد: نعمت زاده در شرایط سختی وزارت صنعت را به عهده گرفت، اما به صنعت كشور رونق داد. شریعتمداری این مسیر را ادامه داد و ما وقتی ساعت ۱۲ یا ۱ شب با وی تماس می گرفتیم متوجه می شدیم هنوز در وزارتخانه است. برخی به ما می گفتند به شریعتمداری بگویید از گزینه وزرات تعاون انصراف دهد، اما ما در كمیسیون صنایع سعی كردیم تا وی از مجلس رای اعتماد بگیرد.

این نماینده مجلس با اشاره به اینكه در شرایط تحریم باید سفارتخانه ها بویژه در كشورهای هدف و همسایه فعال شوند، خاطرنشان كرد: ما باید به بخش خصوصی اعتماد كرده و از ظرفیت تولید كنندگان در این شرایط استفاده نماییم. شرایط جنگ اقتصادی سخت تر از جنگ نظامی است. دولت باید در مسائل بانكی، بیمه و گمرك به بخش خصوصی كمك نماید. همینطور به استانداران اختیارات داده شود تا آن ها بتوانند مشكلات بخش خصوصی را حل كنند.

رئیس كمیسیون صنایع در انتها تصریح كرد: دولت هم باید به خودروسازی كمك نماید. اگر دولت به این بخش كمك نكند، بحران در خودروسازی خواهیم داشت و شاید تا شش ماه آینده بخاطر خودتحریمی صنعت خودروسازی به زمین بخورد.1397/08/15
16:45:38
5.0 / 5
4495
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تجارت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان