در دیدار سردار جلالی با وزیر جهاد مصوب شد؛

آزمایشگاه های سطح ۳ سازمان دامپزشكی، تكمیل و راه اندازی می گردد

آزمایشگاه های سطح ۳ سازمان دامپزشكی، تكمیل و راه اندازی می گردد یاری كالا: در دیدار رئیس سازمان پدافند غیرعامل كشور و وزیر جهاد كشاورزی مقرر شد پیگیری های لازم برای تكمیل و راه اندازی آزمایشگاه های سطح ۳ سازمان دامپزشكی كه طبق موافقت نامه ی كار مشترك، با حمایت مالی سازمان پدافند غیرعامل طراحی و عملیات اجرایی آن انجام شده، توسط وزارت جهاد كشاورزی راه اندازی شود.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، سردار غلامرضا جلالی در دیدار با محمود حجتی وزیر جهاد كشاورزی با اشاره به توانمندی های مؤسسه رازی، تصریح كرد: زمان بازمهندسی موسسه رازی خیلی طول كشیده است و باید در این بازمهندسی قابلیت های اصلی مانند سوش ها را از دست ندهیم.
جلالی اضافه كرد: موسسه رازی مونوپل به حساب می آید و چون در ماموریت های آن تنوع تهدیدات مشاهده شده است، ازاین رو تولیدات زیادی دارد كه این قابلیت ها نباید از دست برود و در این بازمهندسی موسسه رازی جوان شود تا بتواند با منابع انسانی فعال و زیرساختی كه دارد تهدیدات سخت تر را پاسخ دهد.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل كشور با تاكید بر پشتیبانی از موسسه سرم سازی رازی اظهار داشت: نگرانی ما بخش های حاكمیتی است كه بایستی در رازی بماند.
در این جلسه بر تشكیل كارگروه مشترك برای تنظیم تفاهم نامه در حوزه های مشترك همچون واكسن سازی، بذر (زنجیره تولید تا مصرف) تراریخته، و واگذاری بخش های تولیدی سودده به بخش خصوصی در موسسه رازی با حفظ بخش های حاكمیتی همچون سوش ها و تهیه یك بانك پشتیبان تاكید شد.

همچنین مقرر شد پیگیری های لازم برای تكمیل و راه اندازی آزمایشگاه های سطح ۳ سازمان دامپزشكی كه طبق موافقت نامه ی كار مشترك با حمایت مالی سازمان پدافند غیرعامل طراحی و عملیات اجرایی آن انجام شده، توسط وزارت جهاد كشاورزی راه اندازی شود.1397/01/20
19:26:48
5.0 / 5
4603
تگهای خبر: تولید , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان