وضعیت سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن، افت ۴۴ درصدی تا آخر بهمن

وضعیت سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن، افت ۴۴ درصدی تا آخر بهمن یاری كالا: حجم كل سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت، معدن و تجارت تا آخر بهمن ماه سال ۱۳۹۷ معادل ۲.۸ میلیارد دلار بوده كه در قیاس با رقم پنج میلیارد دلاری مدت مشابه سال قبل با افت ۴۴ درصدی روبرو شده است.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، وضعیت طرح های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در هیات سرمایه گذاری خارجی به گونه ای است كه تعداد این طرح ها تا آخر بهمن ماه سال جاری ۶۶ مورد بوده كه در قیاس با ۶۰ طرح مصوب در مدت مشابه سال قبل با رشد ۱۰ درصدی همراه شده است.
اما حجم كل سرمایه گذاری خارجی در طرح های صنعتی، معدنی و تجاری طی ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۷ معادل ۲.۸ میلیارد دلار بوده كه نسبت به پنج میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی صورت گرفته در مدت مشابه سال قبل، با كاهش ۴۴ درصدی روبرو شده است.
بر اساس اطلاعاتی كه در اختیار خبرنگار ایسنا قرار گرفته، احداث چرخه كامل پنل فتوولتائیك با حجم سرمایه گذاری ۷۲۰ هزار و ۸۶۵ دلاری، استخراج و بهره برداری از معدن شاه سلیمان علی با حجم سرمایه گذاری ۴۶۶ هزار و ۱۵۵ دلاری و تولید خودروی سواری با حجم سرمایه گذاری ۲۳۲ هزار و ۵۵۱ دلاری همچون مهم ترین طرح های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در هیات سرمایه گذاری خارجی طی ۱۱ ماهه سال جاری است.
در ذیل جدول مربوط به طرح های مصوب صنعتی، معدنی و تجاری در هیات سرمایه گذاری خارجی آمده است:


1397/01/03
13:05:20
5.0 / 5
4996
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان