عسگر اولادی اعلام كرد

در صادرات دام به روسیه مشكل داریم

در صادرات دام به روسیه مشكل داریم یاری كالا: رئیس اتاق مشترك بازرگانی ایران و روسیه از افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی حجم مبادلات تجاری ایران و روسیه نسبت به سال قبل اطلاع داد و همینطور اظهار نمود كه در زمینه صادرات دام به روسیه با محدودیت هایی مواجه هستیم.اسدالله عسگراولادی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت روابط تجاری ایران و روسیه اظهار نمود: هم اكنون سطح مبادلات تجاری ایران و روسیه ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار است كه از این عدد، ۵۰۰ میلیون دلار صادرات ایران به روسیه است و یك میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار هم واردات ایران از این كشور است.

وی ادامه داد: یعنی اكنون وضعیت تراز تجاری با روسیه به ضرر ایران است و واردات ما بیشتر از صادرات مان به این كشور است و اما با این حال تلاش می نماییم كه صادرات مان را به روسیه افزایش دهیم.

رئیس اتاق مشترك بازرگانی ایران و روسیه با مقایسه وضعیت مبادلات تجاری ایران و روسیه با سال قبل اظهار داشت: حجم مبادلات تجاری مان با روسیه نسبت به سال قبل ۵ تا ۱۰ درصد بهبود پیدا كرده است.

عسگراولادی افزود: از جانب دیگر لبنیات هم به تجارت مان با روسیه اضافه شده و به روسیه صادرات لبنیات داریم، اما در مورد مسائل دامی و صادرات دام به روسیه مشكلاتی داریم كه اگر این موانع رفع گردد می توانیم صادرات مرغ به روسیه داشته باشیم.

رئیس اتاق بازرگانی مشترك ایران و روسیه اظهار نمود: خوشبختانه در زمینه لبنیات مشكلی برای صادرات نداریم. روسیه سه - چهار شركت داخلی ما را پذیرفته است كه هم اكنون با روسیه كار می كنند، اما در زمینه صادرات دام موانعی برای صادرات وجود دارد و با محدودیت هایی مواجه هستیم كه امیدواریم برطرف شود.
1396/12/06
15:42:06
5.0 / 5
6025
تگهای خبر: دام , صادرات , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان