قیمت طلا و سكه در روزهای آتی

قیمت طلا و سكه در روزهای آتی به گزارش یاری كالا رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح وضعیت بازار داخلی و خارجی طلا پرداخت و پیش بینی كرد كه قیمت ها در ایام آینده با ثبات و نوسان كم همراه باشد.محمد كشتی آرای در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: هفته گذشته در بازار بین المللی طلا نوسان چندانی نداشتیم و قیمت جهانی دو تا سه دلار متغیر بود.

وی اضافه كرد: در بازار داخلی هم تقریبا قیمت سكه و طلا نوسان خیلی كمی داشت. در طول هفته گذشته قیمت سكه حدود ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان نوسان داشت كه این نوسان هم فقط ناشی از قیمت ارز بود.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: قیمت طلا هم حدودا بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومان نوسان داشت. یعنی هفته كه گذشت هفته بسیار آرامی برای طلا، سكه و همین طور ارز بود و به طور كلی اتفاق خیلی خاصی نداشتیم.

كشتی آرای افزود: بازار جهانی هم شرایط خیلی آرامی را پشت سرگذاشت و هیچ اتفاق خاصی در عرصه بین المللی در حوزه های سیاسی و اقتصادی پیش نیامد. در نتیجه قیمت جهانی طلا هم تغییر و تحول خاصی نداشت و حداكثر حدود یك تا دو دلار نوسان داشت و روی ۱۲۷۴ و ۱۲۷۵ دلار ایستاد.

وی درباره پیش بینی بازار طلا و سكه در هفته آینده اظهار داشت: هفته پیش رو هم مثل هفته ای كه گذشت وضعیت آرام و باثباتی را خواهد داشت. بخصوص در بازار داخلی هم به نظر نمی رسد با وجود فرار رسیدن اربعین حسینی قیمت ها افزایش پیدا كند و حتی امكان دارد كه به سمت كاهش هم حركت نماید.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران افزود: نزدیك شدن اربعین اگر قرار بود بر بازار تاثیر بگذارد تا كنون این تاثیر را می گذاشت اما به نظر می رسد كه دیگر تاثیری در افزایشی شدن نرخ ها در بازار نداشته باشد. 

1396/08/13
21:59:17
5.0 / 5
5767
تگهای خبر: ارز , بازار , سكه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان