مکان آرامستان جدید تهران کجاست؟

مکان آرامستان جدید تهران کجاست؟ به گزارش یاری کالا، تسنیم نوشت: مساله تکمیل ظرفیت ˮبهشت زهرای تهرانˮ چند سالیست که از جانب مسؤلان مدیریت شهر تهران و سازمان بهشت زهرا اعلام شده است؛ اما مکان ˮآرامستان جدید تهرانˮ کجاست؟!مسئله تکمیل ظرفیت "بهشت زهرای تهران" چند سالیست که از جانب مسؤلان مدیریت شهر تهران و سازمان بهشت زهرا اعلام شده است.
همین مساله، گمانه زنی در رابطه با محل راه اندازی آرامستان جدید تهران را داغ کرده است اما تا به امروز، مسؤلان مربوطه بنابر دلایلی، از اعلام مختصات دقیق این آرمستان اجتناب کرده اند.

در همین زمینه، جواد تاجیک؛ مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(ع) به تازگی در رابطه با توسعه زیرساخت ها و اقدامات عمرانی در بهشت زهرا(ع) اخیراً اظهار داشته بود: "موضوع سایر آرامستان ها و توسعه آن در دستور کار است؛ برای ایجاد آرامستان های جدید هم اقدامات خوبی در حال انجام می باشد که ان شاءالله اولین آرامستان تا 6 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید!"
اما این که محل آرامستان جدید تهران کجاست، سؤالی است که رئیس شورای شهر تهران هم به آن واکنش نشان داده و گفته: "اجازه دهید که کارها پیش برود تا برای خرید زمین گرفتار مشکل نشویم!"
اینکه آرمستان جدید تهران در محدوده بافت شهری تهران است یا مکانی در حاشیه غربی یا شرقی تهران است، مساله ای است که بزودی با آغاز به کار رسمی این آرامستان، مکان دقیق آن مشخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید: آمار عجیب شهرداری تهران از درخواست دیوارپاکنی واکنش جالب چمران در رابطه با آرامستان جدید تهران؛ نامش را نمی گویم
271 35


منبع:

1401/09/10
14:05:09
0.0 / 5
307
تگهای خبر: دام , سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان