مدیرعامل جدید سایپا کیست؟

مدیرعامل جدید سایپا کیست؟ به گزارش یاری کالا به دنبال تغییر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، محمدعلی تیموری جایگرین سیدجواد سلیمانی در سمت مدیر عاملی دومین خودروساز بزرگ کشور شده است؛ وی سابقه ۲۵ سال حضور در صنعت خودرو دارد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، عصر امروز (چهارشنبه ۲۲ دی ماه) سید جوادسلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بعد از قریب به چهار سال مدیریت این گروه خودروسازی، با اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و اعضای مجموعه سایپا خداحافظی کرد و جای خویش را به محمد علی تیموری داد.
محمدعلی تیموری که با تصمیم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا بعنوان مدیرعامل این گروه صنعتی منصوب شده است، دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی در رشته مدیریت صنعتی و دارای کارشناسی ارشد MBA است.
وی که ۲۵ سال سابقه حضور در ایران خودرو و سایپا را دارد، در سال ۱۳۷۵ در گروه صنعتی ایران خودرو در بخش مدیریت نوین با اجرای استقرار سیستم های کیفیت با رویکرد کاهش قیمت، تحویل بموقع و بهره وری فعالیت خویش را شروع کرد. سپس عناوینی همچون معاونت کیفیت مگاموتور سایپا، مدیرعاملی/ هیئت مدیره در شرکتهای گروه سایپا، موتورسازی، گیربکس سازی، اکسل سازی و قطعه سازی، خدمات بعد از فروش را در کارنامه فعالیت صنعتی خود ثبت نمود.
راه اندازی کارخانه های موتور و گیربکس و قطعات صادراتی با استانداردهای روز دنیا، از دیگر فعالیتهای محمدعلی تیموری ذکر شده است.
مدیر عامل جدید گروه خودروسازی سایپا، عضویت موظف هیات مدیره و قائم مقامی مدیرعامل در شرکتهای خدمات فنی رنا و رادیاتور ایران، مدیرعاملی و عضویت هیات مدیره شرکت دقت خودرو، عضویت هیات مدیره شرکتهای گروه ایپاکو و عضویت هیات مدیره چند شرکت قطعه سازی خودرو را در کارنامه اجرائی و مدیریتی خود دارد.
منبع:

1400/10/23
11:45:04
0.0 / 5
857
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان