قالیباف:

طرح تقویت امنیت غذایی كشور به نابسامانی ها آخر می دهد

طرح تقویت امنیت غذایی كشور به نابسامانی ها آخر می دهد به گزارش یاری کالا رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولید کشاورزی با آخر دادن به نابسامانی ها در حوزه کشاورزی در تاریخ مجلس یازدهم ثبت خواهد شد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، محمد باقر قالیباف در جلسه علنی بامداد امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی و بعد از تصویب کلیات طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولید کشاورزی تصریح کرد: این طرح در حوزه کشاورزی بسیار مهم و اساسی است. در این طرح هم به اصلاح ساختاری و هم به اصلاح وظایف پرداخته شده است. این طرح اختلافاتی که بین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت وجود دارد و ضرر آن به تولید کنندگان کشاورزی و مردم می رسد را ساماندهی می کند.
رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه نابسامانی ها در این عرصه سبب می شود تا کالاهای گرانقیمت به دست مردم برسد و شاهد توزیع غیرمنطقی باشیم، اظهار نمود. این طرح به تمام نابسامانی ها آخر می دهد.
قالیباف با اشاره به اینکه هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفت تا این طرح به صورت دو شوری بررسی شود چون که بسیار حائز اهمیت می باشد، تصریح کرد: این طرح یکی از مهم ترین قوانین در مجلس یازدهم خواهد بود و از همه همکاران انتظار دارم تا فعالانه پیشنهادات خویش را به کمیسیون کشاورزی ارائه نمایند و بحث های کارشناسی بر روی این طرح در کمیسیون تکمیل شود. ان شاءالله در هفته آینده جزئیات این طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی خواهد شد. از اعضای کمیسیون کشاورزی انتظار داریم از نظرات همکاران استفاده کنند، خوشبختانه از نظرات کارشناسان و صاحبنظران بیرون مجلس هم در این طرح استفاده شده است.
منبع:

1400/02/29
12:13:26
0.0 / 5
644
تگهای خبر: تجارت , تولید , دام , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان