رئیس اتحادیه مكانیك ها و اتوسرویس های اهواز مطرح كرد

حل توافقی یك مشكل صنفی بین مكانیك ها و مشتریان در نبود نرخ نامه

حل توافقی یك مشكل صنفی بین مكانیك ها و مشتریان در نبود نرخ نامه به گزارش یاری کالا خوزستان رئیس اتحادیه مکانیک ها و اتوسرویس های اهواز با اعلان اینکه از سال 95 تا حالا نرخ نامه جدید برای این صنف تنظیم نشده است، اظهار داشت: به سبب نبود نرخ نامه، کمیسیون فنی اتحادیه پیشنهادات نرخ ارائه شده به اتاق اصناف را به صورت پیش نویس تهیه کرده است و کم و بیش اعضای صنف، طبق این پیشنهادات از نرخ نامه توافقی استفاده می نمایند.محمد صرامی در گفت و گو با ایسنا درباب عدم تعیین نرخ نامه جدید برای این صنف از سال ۹۵ تا حالا از طرف اتاق اصناف استان خوزستان اظهار نمود: پس از سال ۹۵، دو مرتبه درخواست نرخ نامه جدید و یک بار نیز به صورت پیوست نرخ نامه، به اتاق اصناف خوزستان ارائه شد اما این مساله از طرف اتاق اصناف استان پیگیری و اجرائی نشد.

وی اظهار داشت: متاسفانه رایزنی های ما برای تعیین نرخ نامه جدید صنف مکانیک ها و اتوسرویس ها در اتاق اصناف تا حالا به جایی نرسیده است.

رئیس اتحادیه مکانیک ها و اتوسرویس های اهواز اضافه کرد: قانون نظام صنفی به ما این اجازه را می دهد که اگر اتاق اصناف به مشکلات اصناف رسیدگی نکند، اصناف به صورت مستقیم با سازمان صمت برای حل مشکلات، مکاتبه کنند.

صرامی اظهار داشت: حدود دو ماه پیش نیز مستقیما با سازمان صنعت، معدن و تجارت در این خصوص مکاتبه انجام دادیم اما متاسفانه سازمان صمت این مشکل را به اتاق اصناف ارجاع داد.

وی با اعلان اینکه نرخ دستمزدها بین مکانیک ها و سرویس کاران به صورت توافقی است، بیان کرد: اگر بین دریافت کننده خدمات و اعضای صنف ما شکایتی اتفاق بیافتد، موضوع برمبنای نرخ نامه توافقی بررسی می شود.

رئیس اتحادیه مکانیک ها و اتوسرویس های اهواز اظهار داشت: هم اکنون به سبب نبود نرخ نامه، کمیسیون فنی اتحادیه پیشنهادات نرخ ارائه شده به اتاق اصناف را به صورت پیش نویس تهیه کرده است و کم و بیش اعضای صنف، طبق این پیشنهادات از نرخ نامه توافقی استفاده می نمایند.

منبع:

1399/12/24
23:06:14
0.0 / 5
1010
تگهای خبر: تجارت , خدمات , سازمان , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان