افزایش قیمت شكر در بازار آزاد

افزایش قیمت شكر در بازار آزاد به گزارش یاری کالا دبیرکل اتحادیه بنکداران مواد غذایی از افزایش قیمت شکر در بازار آزاد اطلاع داد.قاسمعلی حسنی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه شکر از آغاز سال چندین بار با افزایش قیمت روبرو شده است، اظهار داشت: به دنبال شایعه افزایش قیمت شکر با نرخ مصوب دولتی، بازار آزاد قیمت شکر را ۱۵ درصد افزایش داده و قیمت آن در یک روز رکورد زد.

دبیر کل اتحادیه بنکداران مواد غذایی افزود: ابتدای سال قیمت شکر ۶۲۰۰ تومان بود که به ۶۶۵۰ تومان رسید و با انتشار این خبر افزایش قیمت شکر دولتی، در بازار آزاد شکر ۸۰۰۰ تومانی برای بنکداری ها به ۹۴۰۰ تومان رسیده است.

به گفته وی با افزایش قیمت شکر به صورت عمده قیمت آن برای مصرف کننده با احتساب هزینه های دیگر همچون حمل و نقل، انبار داری و... بطور قطع بیشتر خواهد شد.

وی ضمن اشاره به اینکه فروش شکر با قیمت ۹۴۰۰ تومان در بازار مصداق بارز گرانفروشی است در حالیکه قیمت مصوب آن درب کارخانه ۶۶۵۰تومان است، اظهار داشت: علت افزایش قیمت شکر معلوم نیست و مسؤلان مربوطه باید پاسخگو باشند. اگر قیمت گذاری شکر آزاد شده است قیمت مصوب شکر معنایی ندارد. اگر شکر همچنان دارای قیمت مصوب است پس بایستی جلوی این گرانفروشی ها گرفته شود.

منبع:

1399/10/20
19:35:50
0.0 / 5
725
تگهای خبر: ارز , افزایش قیمت , بازار , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان