طی ۸ ماهه سال جاری:

تولید شركت های بزرگ سنگ آهن از ۳۳ میلیون تن عبور كرد

تولید شركت های بزرگ سنگ آهن از ۳۳ میلیون تن عبور كرد یاری کالا: بر طبق آمار انتشار یافته توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، از شروع سال جاری تا اختتام آبان ماه، شرکت های بزرگ تولیدکننده سنگ آهن بیش از 33 میلیون تولید کنسانتره آهن داشته اند که این میزان نسبت به زمان مشابه سال گذشته، پنج درصد رشد یافته است.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، تولیدکنندگان بزرگ سنگ آهن کشور طی هشت ماهه امسال ۳۳ میلیون و ۱۶۸ هزار و ۷۵۷ تن کنسانتره سنگ آهن ساخته اند. باتوجه به اینکه در زمان مشابه سال گذشته، ۳۱ میلیون و ۵۵۳ هزار و ۱۰۵ تن تولید صورت گرفته بود، میزان تولید رشد حدودا پنج درصد بالا رفته است.
از این مقدار تولید، به ترتیب شرکت های گل گهر ۱۱ میلیون و ۷۱ هزار و ۶۷ تن، چادرملو هفت میلیون و ۵۸۷ هزار و ۹۳۸ تن، سنگ آهن مرکزی دو میلیون و ۷۵۷ هزار و ۳۳ تن، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه چهار میلیون و ۲۵۸ هزار و ۴۷۳ تن، گهر زمین سه میلیون و ۹ هزار و ۷۲۸ تن، اپال پارسیان سنگان یک میلیون و ۵۴۷ هزار و ۴۰۸ تن، صبانور ۹۹۲ هزار و ۲۸۸ تن، سناباد یک میلیون و ۶۲۵ هزار و ۱۴۲ تن، جلال آباد ۲۷۶ هزار و ۵۳۰ تن و سنگان ۴۳ هزار و ۱۵۰ تن کنسانتره سنگ آهن ساخته اند.
در مقابل اما سه شرکت بزرگ معدنی (فلات مرکزی، چادرملو و سنگ آهن مرکزی) نیز در طول هشت ماهه سال ۱۳۹۹، قریب به ۸۳۸ هزار و ۷۰۸ تن سنگ آهن دانه بندی شده ساخته اند که به نسبت یک میلیون و ۵۳۰ هزار و ۷۸۲ تن ۴۵ درصد کاهش تولید را نشان میدهد.
طبق آمار از شروع سال جاری تا اختتام آبان ماه، فلات مرکزی ۳۸۲ هزار و ۴۱۸ تن، چادرملو ۳۱۳ هزار و ۱۰۰ تن و سنگ آهن مرکزی ۱۴۳ هزار و ۱۹۰ تن، تولید سنگ آهن دانه بندی شده داشته اند.1399/10/08
13:11:26
0.0 / 5
942
تگهای خبر: تولید , سازمان , شركت , نوسازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان