معرفی ۳۰ طرح قابل سرمایه گذاری در نمایشگاه مجازی سیستان و بلوچستان

معرفی ۳۰ طرح قابل سرمایه گذاری در نمایشگاه مجازی سیستان و بلوچستان یاری کالا: مدیر فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان از ارائه 30 طرح سرمایه گذاری برمبنای اولویت ها، مزیت های استان و در نمایشگاه مجازی دائمی این استان آگاهی داد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، فرید شاهمرادی با اشاره به ایجاد نمایشگاه مجازی دائمی و اجرائی شدن شبکه فناوری و نوآوری استان سیستان و بلوچستان، اضافه کرد: در شبکه فناوری و نوآوری سیستان و بلوچستان که توسط فن بازار به وجود آمده است، تمام شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و بازیگران زیست بوم نوآوری استان این فرصت را پیدا می کنند تا نیازهای فناورانه، طرح های پژوهشی، فرصت های کارآفرینی و سرمایه گذاری خودرا عرضه و پاسخ های مناسب دریافت نمایند.
شاهمرادی افزود: هم اکنون ۳۰ طرح سرمایه گذاری برمبنای اولویت ها، مزیت های استان و هر شهرستان در قالب این نمایشگاه و شبکه دائمی عرضه شده است.
بگفته مدیر فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان، فن بازار منطقه ای استان سیستان و بلوچستان نیز موفق شده است تا ۱۵ عرضه و تقاضای فناوری را مدیریت کند. این ۱۵ مورد در دید عموم قرار گرفته است تا شرکت های توانمند برمبنای نیاز خود به آن پاسخ دهند.




منبع:

1399/09/16
13:50:59
5.0 / 5
1113
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان