معاون بازاریابی ایران خودرو به یاری كالا خبر داد

شرط عدم پلاك فعال در خانوار برای اولویت دادن به بی ماشین هاست

شرط عدم پلاك فعال در خانوار برای اولویت دادن به بی ماشین هاست یاری كالا: بگفته معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو، محدود كردن شرایط ثبت نام با شرط عدم پلاك فعال خانواده، تصمیم كمیته خودرو بوده است كه با این هدف اجرا شده تا باتوجه به مزایای طرح فروش فوق العاده به سایر طرح های فروش، خودرو به دست مشتری واقعی و خانواده هایی كه از خودرو بی بهره اند، برسد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، در حالی مرحله دوم طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو اجرا شد که شرط عدم پلاک فعال در خانواده نیز لحاظ شده بود و منجر به گلایه برخی مشتریان شده بود. این در حالیست که این تصمیم، در کمیته خودرو بررسی و مصوب شده و این خوردوساز ملزم به اجرای آن بوده است.
در این رابطه بابک رحمانی- معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو- در گفت و گو با ایسنا، ضمن تاکید براینکه اقداماتی که صورت می گیرد، ابتدا در کمیته خودرو بررسی می شود، اظهار نمود: همچون بحثی که برای توزیع خودرو، به سمت شیوه قرعه کشی رفتیم یا بحث پلاک فعال و... که همگی در کمیته خودرو و در حضور نهادهای مختلف همچون ناجا و غیره برگزار می شود، همه تلاش ها برای این بوده است که تقاضاها واقعی شده و در توزیع نیز بتوانیم عادلانه رفتار نماییم.
وی اضافه کرد: واقعی کردن تقاضا و عادلانه بودن نحوه توزیع، دو محور اصلی طرح های فروش بوده است تا اولویت با مشتریان و تقاضاهای واقعی باشد. در طرح فروش فوق العاده به سبب اینکه محصولات با قیمت قطعی و ظرف مدت کوتاهی تحویل می شود، تمایل ما این بوده است که این خودرو ها به دست مصرف کننده واقعی برسد. ضمن اینکه منطق پشت عدم پلاک فعال در خانواده، این است که خانواده هایی هستند که خودرو در حال حرکت دارند اما در مقابل خانواده هایی هم هستند که حتی یک خودرو هم ندارند، پس شرایطی فراهم گردد تا فعلا اولویت با خانواده های بدون خودرو باشد.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اشاره کرد: بدین سبب موضوع عدم پلاک فعال در خانواده که تنها برای طرح فروش فوق العاده اعمال می شود، عنوان شد تا خانواده های بدون خودرو بتوانند از این طرح بهره مند شوند. همچون هر تغییر شرایط دیگری، ابتدا دشوار است و به نظر عجیب می آید اما باتوجه به منطقی که پشت آن وجود دارد، در حقیقت مشتریانی در اولویت قرار می گیرند که حتی یک خودرو هم ندارند.
رحمانی اشاره کرد: بدین سبب برای خانواده و افرادی که بطور مثال خودروی فرسوده داشته یا تعداد نفرات خانوار زیاد است، روش های دیگر و استفاده از سایر طرح های فروش وجود دارد تا بتوانند خودروی فرسوده خودرا تبدیل به احسن یا بیشتر کنند. در فروش فوق العاده با قیمت ثابت است که این شرط در آن اعمال می شود.

ثبت نام یک میلیون نفر در مرحله دوم فروش فوق العاده
وی با اعلان اینکه افراد ثبت نام کرده در مرحله دوم فروش فوق العاده احراز هویت شده اند، اعلام نمود: پس از ظهر امروز(یکشنبه) قرعه کشی صورت خواهد گرفت و حدود یک میلیون نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.
منبع:

1399/05/13
12:02:44
5.0 / 5
2097
تگهای خبر: بازار , خودرو , دام , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان