بیل گیتس:

ایلان ماسك برود موشك هایش را بسازد و به كرونا كاری نداشته باشد!

ایلان ماسك برود موشك هایش را بسازد و به كرونا كاری نداشته باشد! به گزارش یاری كالا بیل گیتس طی مصاحبه اخیر خود، به خاطر انتشار اطلاعات اشتباه در مورد كووید-۱۹، به ایلان ماسك اعتراض كرد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا و به نقل از فیوچریسم، بیل گیتس، ایلان ماسک را به انتشار اطلاعات غلط در مورد کروناویروس متهم کرد.
گیتس طی یک مصاحبه آنلاین، به صحبت در مورد اطلاعات غلط مربوط به کروناویروس پرداخت و هنگامی که صحبت به نظرات ایلان ماسک رسید، گیتس اظهار داشت که به نظر می آید مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا متوجه صحبت های خود نیست.
وی در اینباره اظهار داشت: نظراتی که ماسک عرضه می دهد، به شکل عجیبی غیرمعمول هستند.
ایلام ماسک از زمان آغاز شیوع کووید- ۱۹، اطلاعات اشتباهی را در مورد شمار از دست رفتگان عرضه کرده است. او بارها خطر مبتلا شدن به کروناویروس را نادیده گرفته و اعلام نموده است که کودکان از این بیماری مصون هستند.
گیتس اظهار داشت: ماسک در زمینه کشف واکسن فعالیتی ندارد. او می تواند خودرو های الکتریکی عالی بسازد و موشک هایش هم عملکرد خوبی دارند؛ در نتیجه نباید اجازه داشته باشد که در مورد موضوعاتی مانند کروناویروس صحبت کند. من امیدوارم ایلان ماسک وارد حوزه هایی نشود که در آنها سررشته زیادی ندارد.
در هر حال، این مشکل فقط به ایلان ماسک محدود نمی گردد چونکه به قول گیتس، ذات اینترنت و رسانه های اجتماعی، گسترش اطلاعات اشتباه را به کاری ساده تبدیل می کند.
منبع:

1399/05/08
14:58:53
5.0 / 5
1865
تگهای خبر: آنلاین , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان