گزینه عدم رعایت بهداشت به اپلیكیشن اسنپ افزوده شد

گزینه عدم رعایت بهداشت به اپلیكیشن اسنپ افزوده شد به گزارش یاری كالا اسنپ گزینه «عدم رعایت بهداشت» را به بخش امتیازدهی اپلیكیشن خود اضافه كرد تا بدین سان بتواند كنترل بیشتری روی بهداشت سفرهای خود داشته باشد.در حالی كه ویروس كرونا جهان را در وضعیت آماده باش قرار داده، كسب وكارهای بزرگ و كوچك تلاش می كنند تا در جلوگیری از شیوع این ویروس همراه مردم باشند. رعایت بهداشت در وسایل نقلیه و همچنین بهداشت شخصی سرنشینان یكی از مواردی است كه می تواند در مقابله با همه گیر شدن این بیماری نقش موثری داشته باشد.
اسنپ از نخستین روزهای شیوع ویروس كرونا در ایران، حفظ سلامت كاربران مسافر و راننده را در دستور كار قرار داده است.
اضافه شدن گزینه «عدم رعایت بهداشت» به اپلیكیشن اسنپ یكی از راهكارهایی است كه در شرایط فعلی می تواند اثرگذار باشد. برقراری این راه ارتباطی با مسافران در روزهایی كه باید بیشتر از پیش اصول بهداشتی را رعایت نماییم، كمك می نماید تا با هشیاری و مراقبت همگانی از شیوع بیماری جلوگیری نماییم. چنانچه در طول سفر احساس كردید مواردی وجود دارد كه می تواند سلامت شما را به خطر بیندازد با استفاده از این گزینه پشتیبانی اسنپ را در جریان دهید تا زنجیره مقابله با شیوع بیماری مستحكم باقی بماند.
اسنپ طی هفته گذشته برنامه جامعی برای مقابله با انتشار ویروس كرونا به واسطه حمل و نقل روزمره اجرا كرده است. در گام اول، اطلاع رسانی جامع به رانندگان و مسافرانی كه از این تاكسی اینترنتی استفاده می نمایند، ضروری ترین و ابتدایی ترین اقدام ممكن بود. در گام بعدی سعی كردیم با توزیع لوازم بهداشتی بین رانندگان این ناوگان، ضروریات لازم برای رعایت موارد جدی تر ایمنی و بهداشتی در این روزها را در اختیار آنها قرار دهیم.
با توجه به افزایش نگرانی عمومی در ارتباط با انتشار ویروس و همچنین بالا بودن احتمال انتقال از فردی به فرد دیگر، خصوصا در فضای بسته خودرو، در نظر داریم در گام بعدی، با استریل كردن خودروی رانندگان فعال در اسنپ كه این روزها در حال جابه جا كردن مسافران هستند، از نگرانی هر دو دسته كاربران بكاهیم.
اضافه كردن گزینه «عدم رعایت اصول بهداشتی» مكمل این اقدامات است. در صورتیكه احساس كردید دستورالعمل های بهداشتی ما در خودرویی كه در حال سفر با آن هستید انجام نشده، حتما با استفاده از این گزینه پشتیبانی اسنپ را در جریان بگذارید تا با آموزش و همینطور عرضه امكانات لازم برای تأمین سلامت و بهداشت فردی و بهداشت خودرو امكان گسترش هر چه بیشتر ویروس كرونا را كاهش دهیم.
2121

1398/12/11
21:12:26
5.0 / 5
4018
تگهای خبر: بهداشت , خودرو , دام , گرانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان