قیمت گوشت گوسفندی ۲۰ درصد بالا رفت بعلاوه دلیل گرانی

قیمت گوشت گوسفندی ۲۰ درصد بالا رفت بعلاوه دلیل گرانی یاری كالا: قیمت گوشت گوسفندی نسبت به روز گذشته 20 درصد افزایش یافته است. رئیس این اتحادیه درباره دلیلهای آن توضیح داد.علی اصغر ملكی در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص اینكه چرا قیمت گوشت در چند روز گذشته با افزایش همراه شده است؟ اظهار داشت: هم اكنون فروش آلایش خوراكی و غیرخوراكی گوشت (پوست، روده، جگر، كله پاچه و سیرابی) به سبب شیوع بیماری كرونا كم شده است و وقتی این محصولات به فروش نرسد، به قیمت اولیه دام و در نهایت قیمت گوشت مصرفی اضافه می شود.

وی افزود: علاوه براین با كاهش صادرات در بخش آلایش خوراكی و غیرخوراكی گوسفندان مواجه هستیم و این امر هم در افزایش قیمت گوشت موثر بوده است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی افزود: امروز گوشت گوسفند در میدان بهمن تهران كه تعیین كننده قیمت گوشت است از ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان یعنی از مرغوب تا نامرغوب عرضه می شود و مغازه داران بعد از خرید می توانند با ۱۰ درصد سود آن به فروش برسانند.

به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، امروز (سه شنبه) قیمت هركیلو شقه گوسفندی ۱۳۵ هزار تومان، سردست ۱۳۵ هزار تومان و ران گوسفندی ۱۵۵ هزار تومان است؛ در صورتیكه روز گذشته قیمت هر كیلو شقه گوسفندی 105 هزار تومان بود.
منبع:

1398/12/07
11:36:32
5.0 / 5
4097
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان