كت و شلوار قاچاق تن مشتری نرفت

كت و شلوار قاچاق تن مشتری نرفت یاری كالا: مدیركل تعزیرات حكومتی استان زنجان، از كشف و ضبط 193 دست كت و شلوار قاچاق در خدابنده آگاهی داد.


مرتضی ممیزی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به پرونده كشف كت و شلوار قاچاق، اظهار نمود: تعداد 193 دست كت شلوار قاچاق از دو دستگاه خودروی سواری در شهرستان خدابنده كشف و در این رابطه دو نفر بعنوان متهم به اداره تعزیرات حكومتی خدابنده عرضه شدند.
این مسئول افزود: بعد از احراز قاچاق بودن محموله ها، شعبه مربوطه عاملان قاچاق را علاوه بر ضبط كالاهای مكشوفه به نفع دولت، به پرداخت جریمه نقدی به میزان یك میلیارد و 600 میلیون ریال در حق صندوق دولت محكوم نمود.
وی با اشاره به اینكه برای مبارزه با قاچاق كالا، اقدامات هوشمندانه و همه جانبه همه دستگاه های اجرایی نیاز است، تصریح كرد: قاچاق كالا، پدیده ای وسیع و گسترده است كه برای مبارزه با این پدیده، باید از ظرفیت دستگاه های فرهنگی و آموزشی خصوصاً رسانه ها بهره برد.
مدیركل تعزیرات حكومتی استان زنجان، تصریح كرد: باید اقدامات فرهنگی دستگاه های اجرایی در امتداد مبارزه با پدیده قاچاق كالا و ارز افزایش یابد و باید به این نكته اشاره نمود كه مردم در پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا در جامعه، نقش مهمی بر عهده دارند. مردم باید در امتداد مبارزه با قاچاق كالا، مشاركت لازم را داشته باشند؛ به شكلی كه باید این مساله به یك مطالبه عمومی و همگانی در جامعه تبدیل گردد.
منبع:

1398/07/17
22:18:36
5.0 / 5
4236
تگهای خبر: ارز , خودرو , دام , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان