رئیس اتاق اصناف تهران اعلام كرد

قیمت نان سفارشی در چند روز آینده تعیین می شود

قیمت نان سفارشی در چند روز آینده تعیین می شود به گزارش یاری كالا رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به اینكه هدف اصلی اعلام نرخ نامه جدید، عرضه نان با كیفیت به مردم است، اظهار داشت: واحدهای آزادپز هم آرد یارانه ای دریافت می كنند و در چند روز آینده قیمت نان سفارشی تعیین خواهد شد.


قاسم نوده فراهانی در گفتگو با ایسنا، در ارتباط با قیمت گذاری جدید نان اظهار داشت: هدف اصلی اعلام قیمت های جدید، عرضه نان با كیفیت به مردم بوده و در كنار آن اتاق اصناف و سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان به دنبال آن هستند كه به بهانه های واهی نان سفارشی به اجبار به مردم ندهند.
رئیس اتاق اصناف تهران تصریح كرد: هم اكنون قیمت نان ساده بررسی، تصویب و به اتحادیه های مربوطه ابلاغ گردید و در چند روز آینده قیمت نان سفارشی (به همراه كنجد یا سبزیجات) تعیین خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه برای نان های سفارشی سقف قیمتی تعیین خواهد شد، اظهار داشت: نانوایی های آزادپز در خرید آرد و گندم، یارانه دریافت می كنند ازاین رو باید قیمتهای مصوب و ابلاغی را رعایت نمایند.
نوده فراهانی خاطرنشان كرد: نانوایی ها نباید به اجبار نان سفارشی به مردم عرضه كنند و از جانب دیگر به هیچ واحد نانوایی بدون كسب مجوز از اداره غله، پروانه كسب اعطا نخواهد شد.
رئیس اتاق اصناف تهران در آخر تصریح كرد: نرخنامه جدید نان باید در دید مشتریان قرار بگیرد.
به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، چند روز پیش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از نرخ جدید انواع نان اطلاع داد.1398/07/05
14:15:39
5.0 / 5
4119
تگهای خبر: تجارت , تولید , سازمان , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان