معاون عمرانی وزیر كشور خبر داد

انعقاد قرارداد راه اندازی و تعمیر ۱۳۴۳ واحد مسكونی سیل زده در مازندران

انعقاد قرارداد راه اندازی و تعمیر ۱۳۴۳ واحد مسكونی سیل زده در مازندران به گزارش یاری كالا معاون عمرانی وزیر كشور اظهار داشت: تابحال ۱۳۴۳ قرارداد راه اندازی و تعمیر برای واحدهای مسكونی در استان مازندران منعقد و ۲۷۲ واحد آواربرداری، ۲۵۱ واحد پی كنی و در ۹۸ واحد كار فونداسیون انجام شده است.به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا مهدی جمالی نژاد در جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان مازندران كه عصر روز گذشته (اول خرداد) با حضور استاندار مازندران و تعدادی از مسئولان استان برگزار شد، اظهار داشت: روند بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده سرعت گرفته است و این امر در استان های مازندران و گلستان از سایر استان ها جلوتر است و دستگاه ها در حال یاری رسانی به دستگاه های اجرایی این دو استان هستند.

معاون عمرانی وزیر كشور در این نشست در مورد كمك های بلاعوض پرداختی در استان مازندران اظهاركرد: تعداد معیشتی ها ۵۴۶۳ و بلاعوض پرداختی به آنان حدود ۱۴ میلیارد و ۸۱۵ میلیون تومان، تعداد احداثی ها ۲۱ واحد است كه ۱۰۹ میلیون به آنها پرداخته شده و تعداد تعمیری ها ۳۳۲۱ واحد است كه شش میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان به آنها پرداخت شده است.

وی افزود: تعداد بازسازی و نوسازی و معیشتی در استان مازندران ۸۸۰۵ واحد بوده كه تابحال حدود ۲۱ میلیارد تومان به آنها پرداخت شده است.

معاون عمرانی وزیر كشور همینطور اظهار داشت: تعداد پرونده های تشكیل شده توسط بنیاد مسكن در استان مازندران تابحال ۶۹۸۳ پرونده بوده است كه از این تعداد تابحال ۹۸ پرونده احداثی، ۳۱۰۶ پرونده تعمیری و ۱۶۹۰ پرونده معیشتی به بانك معرفی شده اند.

وی اضافه كرد: برخی دستگاه ها مثل بسیج سازندگی هم به بحث بازسازی و نوسازی ورود جدی كرده اند.

جمالی نژاد اظهار داشت: هم افزایی تمامی دست اندركاران در استان های مازندران و گلستان این نوید را می دهد كه ظرف دو سه ماه آینده تعمیر واحدهای مسكونی و تا آخر سال بازسازی ها صورت گیرد.

به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا معاون عمرانی وزیر كشور و سردار غیب پرور - رئیس سازمان بسیج مستضعفین - از روند بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ استان مازندران بازدید نمودند. آنان طی این بازدید از نزدیك درجریان اقدامات دستگاه های اجرایی و گروه های جهادی حاضر در منطقه در امر بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور، جمالی نژاد در حاشیه این بازدید روند فعالیت های بازسازی مناطق سیل زده مازندران را رضایت بخش توصیف و اظهار نمود: هم افزایی تمامی دست اندركاران و مردم این نوید را می دهد كه ظرف دو سه ماه آینده تعمیر واحدهای مسكونی و تا آخر سال بازسازی ها صورت گیرد.
1398/03/02
20:04:07
5.0 / 5
4363
تگهای خبر: بانك , دام , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان