آیا نمایشگاه بهاره می تواند چاره مبارزه با دلالان باشد؟

آیا نمایشگاه بهاره می تواند چاره مبارزه با دلالان باشد؟ یاری كالا: عضو هیات مدیره كنفدراسیون صنعت ایران با بیان این كه هدف از طریق اندازی نمایشگاه های بهاره، مبارزه با دلالان و واسطه هایی است كه كالاها را احتكار كرده اند، اظهار نمود: راه اندازی این نمایشگاه ها، بهار فروش را از صنعتگران واقعی می گیرد.


نصراله محمدحسین فلاح در گفت و گو با ایسنا، با بیان این كه هر سال در ایام منتهی به عید نوروز قیمت ها به شدت بالا می رود و به مردم ضربه می زند و برگزاری نمایشگاه های بهاره بعنوان یك راهكار مطرح می شود، اظهار نمود: افزایش قیمت ها و در تنگنا قرار گرفتن مردم درست نیست، اما از جانب دیگر، گرفتن امتیازات از تولیدكنندگان و صنعتگران در زمانی كه آنها باید از موقعیت های بازار بهره برداری كنند باز اشتباه است.
وی هم چنین مشكل اصلی اقتصاد را بازار عنوان نمود و اظهار داشت: راه اندازی نمایشگاه های بهاره، بهار فروش را از صنعتگران واقعی می گیرد و مانند این است كه در زمانی كه باید در گلستان گل چید، قلم پای بلبل را بشكنیم.
عضو هیأت مدیره كنفدراسیون صنعت ایران افزود: هدف از طریق اندازی این نمایشگاه ها، مبارزه با دلالان و واسطه هایی است كه كالاها را احتكار كرده اند، اما این راه در نهایت به زیان صنعتگران تمام می شود.
فلاح با بیان این كه حریف را اشتباه گرفتیم و این موجب ضربه به صنعت می شود، اشاره كرد: باید ببینیم در واقعیت چه كسانی سودجویی می كنند.
وی هم چنین با بیان این كه با رسیدن شب های عید مردم نگران افزایش قیمت ها هستند، اظهار داشت: در این میان، تولیدكنندگانی كه یك سال زحمت كشیدند باید سود خودرا دو دستی به واسطه ها و دلالان تقدیم كنند كه نشان داده است برنامه ریزی مركزی در اقتصاد را از دست دادیم.1397/12/16
13:48:41
5.0 / 5
4542
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان