تذكر یك نماینده به چهار وزیر

تذكر یك نماینده به چهار وزیر یاری كالا: نماینده مردم الیگودرز در مجلس به وزرای آموزش و پرورش، جهادكشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی تذكر داد.به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، مسعود گودرزی در جلسه علنی امروز (یكشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی به وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: قصد ندارم اضافه بر اعتبارات و بودجه این وزارتخانه درخواست و تذكری داشته باشم. ۲۰ ماه از نظام رتبه بندی معلمان می گذرد از شما می خواهم این مسئله را جدی بگیرد.

وی افزود: چرا یك فرد بازنشسته در یك ارگان پاداش آخر خدمتش را دریافت می كند اما در وزارت آموزش و پرورش این پاداش با تأخیر بسیار زیاد پرداخت می شود؟ مقرر شده بود هر شش ماه به كاركنان مناطق محروم پاداش پرداخت گردد اما این عزیزان از دریافت این پاداش بی بهره ماندند. همه مواردی كه بیان كردم تعهدات گذشته بوده و مورد جدیدی به آن اضافه نشده است. از وزیر آموزش و پرورش درخواست دارم با جدیت این موارد را پیگیری كند.

عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تذكری به وزیر جهاد كشاورزی، اظهار داشت: روز گذشته شنیدم قیمت خرید تضمینی گندم به یك ۱۶۰۰ تومان افزایش یافته اما از آن مطمئن نیستم. قیمت گندم باید متناسب با زحمات و شرایط كشاورزان تعیین شود. كشاورز اگر یك روز اقساط وام خویش را پرداخت نكند با جریمه و دیركرد مواجه می گردد اما تازه پس از شش ماه مطالبات آنان پرداخت می گردد كه این مسائل مشكلات متعددی را برای آنان به وجود می آورد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس در تذكری مشترك به وزرای صنعت، معدن و تجارت و تعاون، كار و رفاه اجتماعی متذكر شد: برای كارگزاران نظام جمهوری اسلامی یك ضعف و افسوس است كه كاركنان كارخانه قند ممسنی پنج سال حقوق دریافت نكرده اند. جهت راه اندازی مجدد این كارخانه مشكل تأمین حقوق وجود دارد.

گودرزی به وزیر راه و شهرسازی متذكر شد: برای دفاع از انقلاب و كشور شهید دادیم، سربلند هستیم اما برای كسانی كه عزیزان خویش را در جاده ها از دست می دهند سرافكنده هستیم.
1397/09/11
16:08:45
5.0 / 5
5267
تگهای خبر: تجارت , حقوق , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان