مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید:

طرح های حوزه اشتغال روستایی حمایت می شوند

طرح های حوزه اشتغال روستایی حمایت می شوند یاری كالا: خرم آباد - مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید كشور اظهار داشت: سیاست دولت تولید اشتغال در كشور است و این صندوق از طرح هایی كه در زمینه اشتغال روستایی اجرا شود حمایت خواهد نمود.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایرنا اصغر نورالله زاده روز دوشنبه در كارگروه كسب و كار در اتاق بازرگانی خرم آباد تصریح كرد: امسال دولت قانون پشتیبانی از اشتغال روستایی را در نظر گرفته و در این راستا منابع خوبی مختص كرده است.
وی اضافه كرد: در صورت ارائه طرحی در حوزه اشتغال روستایی، تمامی طرح ها تایید خواهند شد چون كه امسال دولت برنامه ویژه ای برای اشتغالزایی روستایی در نظر دارد.
وی بیان كرد: دانش هم می تواند به بخش سنتی در تولید اشتغال كمك نماید و از دانش هایی كه در روستا به كار گرفته شوند، حمایت می گردد.
نوراله زاده اظهار داشت: با عنایت به اینكه در حوزه روستایی تابحال طرحی عرضه نشده، اما منابع وجود دارد و از این پس تمامی طرح های عرضه شده در زمینه اشتغال تایید می شوند.
وی همینطور بیان كرد: در تفاهم نامه با وزارت ارتباطات تمام استارت آپ ها حمایت می شوند.
نورالله زاده اضافه كرد: ساز و كار شركت های دانش بنیان باید اطمینان بخش باشد و بر مبنای منابعی كه در اختیار آنها قرار می گیرد بتوانند آن را برگرداند.
وی تامین مالی صندوق را شفاف عنوان نمود و اضافه كرد: صندوق كارآفرینی از كسب و كار عمومی حمایت می كند.
مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید كشور اظهار داشت: در حوزه اشتغال روستایی در لرستان 310 میلیارد ریال طرح ارائه شده كه 50 میلیارد ریال پرداخت شده است.
وی همینطور اضافه كرد: لرستان بدهكارترین استان نزد صندوق كارآفرینی با 170 میلیارد ریال مطالبات مشكوك الوصول است.
3210/6060


1397/05/01
14:38:29
5.0 / 5
5782
تگهای خبر: اشتغال , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان