ربیعی: مناطق مرزی تسهیلات می گیرند

ربیعی: مناطق مرزی تسهیلات می گیرند یاری كالا: اردبیل - وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: تسهیلات مالی تركیبی با كمترین رقم سود بانكی با هدف جذب سرمایه گذاران و تولید فرصت های شغلی در مناطق مرزی به متقاضیان راه اندازی واحدهای تولیدی پرداخت می گردد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایرنا، علی ربیعی روز شنبه در آیین آغازین ساخت سه واحد صنعتی شیرآلات بهداشتی در گرمی مغان اضافه كرد: سیاست دولت در مرزها افزون بر تامین امنیت، حفظ جمعیت ساكن در آنجا، فراهم كردن رفاه اجتماعی و جلوگیری از مهاجرت با تولید فرصت های شغلی جدید در این مناطق است.
وی افزود: تولید و گسترش واحدهای صنعتی و تولیدی در مناطق مرزی از برنامه های دولت می باشد كه با تسهیلات تركیبی و ارزان قیمت از صاحبان صنایع و سرمایه گذاران در این مناطق حمایت می گردد.
ربیعی با اشاره به آغاز كار ساخت سه كارخانه شیرآلات در شهرستان مرزی گرمی مغان تصریح كرد: سیاست تولید خوشه تولید شیرآلات كشور در این منطقه از استان اردبیل دنبال می گردد و با تولید قطعه های مختلف شیرآلات در هر یك از این واحدهای صنعتی، در آینده محصولات با برند گرمی روانه بازار خواهد شد.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی بیان كرد: با بهره برداری از این سه كارخانه و هم توسعه كارخانه شیرآلات قهرمان زمینه اشتغال یك هزار و 800 نفر در گرمی مغان فراهم می گردد و این تعداد برای منطقه مرزی كوچك رقم چشمگیر و قابل توجهی است.
فرماندار گرمی مغان هم در این آیین اظهار داشت: ساخت كارخانه های تولید شیرآلات آویسا، نوآوران و آذر آب با سه هزار میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان آغاز می گردد.
ابراهیم امامی تصریح كرد: با بهره برداری از این واحدهای صنعتی، گرمی مغان به قطب تولید شیرآلات بهداشتی در كشور تبدیل می گردد.
به گزارش یاری كالا به نقل از ایرنا، وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در جریان سفر به گرمی مغان همینطور از كارخانه تولید شیرآلات قهرمان دیدن كرده و در جریان گسترش این واحد صنعتی با تولید 400 شغل جدید قرار گرفت.
ساخت درمانگاه تامین اجتماعی گرمی مغان هم روز شنبه با حضور علی ربیعی شروع شد.
شهرستان گرمی در شمال استان اردبیل قرار دارد.
7110/6016


1397/04/23
00:06:08
5.0 / 5
5083
تگهای خبر: بهداشت , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان