كاهش تولید ۱۲ كالا، كولر و تلویزیون در صدر

كاهش تولید ۱۲ كالا، كولر و تلویزیون در صدر یاری كالا: طی ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۶ نسبت به مدت مشابه سال قبل هشت كالای صنعتی و چهار كالای معدنی در بین كالاهای منتخب صنعتی و معدنی با رشد منفی روبرو شدند.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، بر مبنای آخرین آمار مربوط به تولید كالاهای منتخب صنعتی، از مجموع ۳۱ گروه كالای صنعتی، هشت گروه كالایی در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۶ نسبت به مدت مشابه سال قبل و از میان ۱۳ گروه كالاهای منتخب معدنی و صنایع معدنی چهار گروه كالایی با رشد منفی روبرو شده اند.
كولر آبی با رشد منفی ۳۰.۷ درصدی، انواع تلویزیون با رشد منفی ۱۷.۳ و نئوپان با رشد منفی ۱۶.۵ درصدی بیشترین میزان رشد منفی تولید در میان كالاهای منتخب صنعتی و معدنی را به خود اختصاص داده اند.
در این بین كمباین با رشد مثبت ۱۰۵.۵ درصدی، اتوبوس، مینی بوس و ون با رشد ۶۶.۴ درصدی و انواع كاغذ با رشد ۳۲.۷ درصدی بیشترین رشد مثبت در بین ۳۱ گروه كالایی منتخب صنعتی را به خود اختصاص دادند.
علاوه بر این در مورد آمار تولید كالاهای منتخب معدنی و صنایع معدنی هم باید تصریح كرد كه از ۱۳ گروه كالای منتخب، چهار گروه كالایی شامل كاتد مس با رشد منفی ۱۷.۸ درصدی، ظروف شیشه ای با رشد منفی ۱۱.۳ درصدی، ظروف چینی با رشد منفی ۵.۵ درصدی و سیمان با رشد منفی ۱.۸ درصدی با رشد منفی تولید رو به رو شده اند و در سوی دیگر به ترتیب چینی بهداشتی با رشد مثبت ۲۱.۶ درصدی، شیشه جام با رشد مثبت ۲۱.۱ درصدی و كاشی با رشد مثبت ۱۷.۳ درصدی بیشترین رشد مثبت را شامل شده اند.
جدول مربوط به آمار تولید كالاهای منتخب صنعتی طی ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۶ در ذیل آورده شده است.


1397/01/17
14:33:41
5.0 / 5
4914
تگهای خبر: تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان