پایین ترین قیمت بیت کوین چقدر خواهد بود؟

پایین ترین قیمت بیت کوین چقدر خواهد بود؟ یاری کالا: بیتکوین برمبنای سه تنظیم فنی نزولی که حالا مشاهده می شود، می تواند قیمت های پایین تری را در ماه های آتی آشکار کند.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا به نقل ازکریپتو، قیمت بیتکوین (BTC) همچنان در سطوح رکودی به حرکت خود ادامه می دهد و زمان فعلی به یکی از آرام ترین دوره های تاریخ بازار ارزهای دیجیتال تبدیل گشته است. در همین حال، چندین مورد فنی و فراکتال نشان میدهد که بیتکوین می تواند در ماه های آتی تا ۲۱ هزار و ۷۵۰ دلار کم شود.
بیتکوین از اواسط آگوست ۲۰۲۳ در محدوده معاملاتی افقی تثبیت و با ۲۶ هزار و ۶۷۰ دلار به عنوان مقاومت و ۲۵ هزار و ۶۵۰ دلار به عنوان حمایت تعریف شده است. بطور خلاصه، قیمت بیتکوین در واکنش به اخبار اساسی مانند برنامه های جدید، صندوق قابل معامله در بورس بیتکوین (ETF) و ترس از نابودی اف تی ایکس، از محدوده خارج شد.
بطور کلی، معامله گرانقیمت بیتکوین را در محدوده ۲۵ هزار و ۶۵۰ و ۲۶ هزار و ۶۷۰ دلار نگه داشته اند و این محدوده مانند «پرچم خرس» به نظر می آید، یک الگوی ادامه نزولی که مشخصه آن یک کانال تثبیت است که بعد از یک روند نزولی قوی شکل می گیرد.
به عنوان یک قاعده تحلیل تکنیکال، پرچم های خرس بعد از خارج شدن قیمت از محدوده خود به سمت نزولی و به اندازه ارتفاع روند نزولی قبلی کاهش می یابند. اعمال این پارامترها در تثبیت قیمت فعلی بیتکوین، هدف پرچم خرس آنرا حدود ۲۳ هزار دلار آشکار می کند. به عبارت دیگر، قیمت بیتکوین می تواند تا انتهای سال نزدیک به ۱۵ درصد از سطح قیمت فعلی کم شود.
بازارهای نزولی بیتکوین از سال ۲۰۱۷ بطور معمول در نزدیکی یک خط روند صعودی معمولی از بین رفته اند. قیمت بیتکوین خط روند را در نوامبر ۲۰۲۲ حدود ۱۶ هزار و۷۵۰ دلار آزمایش کرد و از آن زمان تا حالا ۷۰ درصد بالا رفته است.
با این وجود، ممکنست بیتکوین در بازار نزولی به کف رسیده باشد، با این وجود، قیمت باید قاطعانه از خط فیبوناچی ۰.۲۳۶ نزدیک به ۲۸ هزار و ۳۵۰ دلار عبور کند تا بهبود بلندمدت صعودی خودرا برمبنای فراکتال تاریخی تایید کند، چیزی که بتازگی موفق به انجام آن نشد.
بیتکوین حالا به زیر خط فیبوناچی ۰.۲۳۶ می رود و احتمال عقب نشینی به سمت پشتیبانی از خط روند بازار نزولی که نزدیک به ۲۳ هزار دلار است را بیشتر می کند.
بیتکوین چند اینچ به ایجاد تلاقی مرگ بین میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه خود (EMA) نزدیکتر شده است. این سومین ایجاد تقاطع مرگ بیتکوین در طول دوره افزایش نرخ بهره فدرال رزرو است و دو تقاطع قبلی ۱۷ تا ۱۸ درصد کاهش قیمت ثبت کردند. بنابراین، اگر فراکتال باردیگر اجرا شود، هدف قیمت نزولی بیتکوین در این مورد حدود ۲۱ هزار و ۷۵۰ دلار خواهد بود.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال هم اکنون ۱.۰۶ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۴ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۴۹.۰۲ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۱۰ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸.۵۸ میلیارد دلار است که ۰.۳۳ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۲.۰۸ میلیارد دلار است که ۱۱.۲۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه های پایدار حالا ۱۶.۳۷میلیارد دلار است که ۸۸.۰۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۸: ۰۶ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۶ هزار و ۵۹۲.۴۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۲۲ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۶۲۸.۰۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۱۳ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۵ درصد افزایش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۱۶.۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۴۸ درصد افزایش
۵- ریپل
قیمت: ۰.۴۹۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۱۳ درصد افزایش
۶- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۲۴۹۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۶۲ درصد افزایش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۱۶۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۶۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۷۶ درصد افزایش
۹- سولانا
قیمت: ۱۹.۰۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۳۲ درصد افزایش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۴.۱۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۲۰ درصد کاهش
منبع:

1402/06/27
10:08:48
0.0 / 5
325
تگهای خبر: ارز , بازار , دام , سكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان