مدیرعامل شركت توسعه نیشكر و صنایع جانبی خبرداد

هدف گذاری تولید ۴۰ میلیون لیتر الکل امسال

هدف گذاری تولید ۴۰ میلیون لیتر الکل امسال به گزارش یاری کالا، خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از هدف گذاری برای تولید 40 میلیون لیتر الکل طبی در شرکت خمیرمایه و الکل رازی اطلاع داد.عبدعلی ناصری در گفت و گو با ایسنا، درباب تولید الکل در شرکت خمیرمایه و الکل رازی اظهار داشت: یک سویه جدید تولید اتانول زیستی (ET) با بهره گیری از راهبرد مهندسی تکاملی با روش ناپیوسته در موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی کشف شده است که نقش بسیار موثری در افزایش تولید الکل طبی دارد.

وی با اشاره به اینکه استفاده از این سویه موفقیت آمیز بوده است، اضافه کرد: استفاده از این سویه سبب بهبود تولید و مقاومت به اتانول در مخمر ساکارومایسس سرویزیه در شرکت خمیرمایه و الکل رازی شده و می تواند در بحث افزایش تولید الکل در این شرکت نقش موثری داشته باشد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اظهار داشت: باتوجه به کشف این سویه جدید امسال هدف گذاری کرده ایم ۴۰ میلیون لیتر الکل طبی تولید نماییم و اساسا این مهم محقق می گردد.

ناصری با اعلان اینکه شرکت خمیرمایه و الکل رازی وابسته به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، ۸۰ درصد الکل طبی مورد نیاز کشور را تولید می کند، عنوان کرد: بکارگیری این سویه جدید موجب می شود پروسه شست و شوی مخازن و دستگاه های مختلف تولید الکل در شرکت خمیرمایه و الکل رازی (سیستم CIP) با فاصله بیشتری صورت گیرد و در نتیجه با کاهش مدت زمان توقف تولید، افزایش تولید الکل در این شرکت محقق می شود.

وی اشاره کرد: تحقیقات بیشتری درباب فواید این سویه در حال انجام می باشد و توسعه استفاده از این سویه در برنامه های آینده شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی قرار دارد.
1402/06/26
09:07:41
0.0 / 5
220
تگهای خبر: آموزش , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان