فرآیند تایید صلاحیت شركت ها و موسسات ارزشگذار شروع شد

فرآیند تایید صلاحیت شركت ها و موسسات ارزشگذار شروع شد به گزارش یاری كالا به منظور اعطای مجوز و تایید صلاحیت شركت های ارزشگذار، طی انتشار فراخوانی از شركت های فعال در این عرصه درخواست شد تا نسبت به ثبت نام خود در سامانه ارزشگذاری دارایی های نامشهود اقدام نمایند.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بر مبنای مصوبه مورخ ۷ آذرماه سال قبل هیات وزیران به موسسات و شركت های فعال در زمینه ارزشگذاری، مجوز اعطا می كند. شركت ها و موسسات متقاضی می توانند برای دریافت مجوز، درخواست خویش را از راه سامانه ارزشگذاری دارایی های نامشهود، ثبت كنند.
بر این اساس فراخوانی از جانب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر و از شركت ها و موسسات دارای سابقه و تجربه در این عرصه خواسته شد تا جهت ارزیابی و دریافت مجوزهای مربوط در سامانه ارزشگذاری دارایی های نامشهود به نشانی sadan.isti.ir درخواست خویش را ثبت كنند.
تكمیل فرم مربوط به اطلاعات شركت ها و موسسات متقاضی در این سامانه گام اول در فرآیند ثبت نام است. عرضه حداقل ۳ گزارش ارزشگذاری توسط متقاضی كه تمام یا بخشی از آن از مصادیق دارایی نامشهود باشد، بخش دیگر از فرآیند ثبت نام را تشكیل می دهد.
شناسایی شركت ها و موسسات دارای تاییدیه صلاحیت ارزشگذاری نامشهود و برقراری ارتباط سیستماتیك بین طرفین عرضه و تقاضای ارزشگذاری همچون اهداف این فراخوان است.1399/01/31
22:14:02
5.0 / 5
2775
تگهای خبر: ارز , دام , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان