سیگار برگ لاكچری نخی چند؟

سیگار برگ لاكچری نخی چند؟ یاری كالا: جست وجوی هشتگ سیگار برگ در فضای مجازی نشان میدهد برای تهیه هر نخ از این محصول دخانی باید بین 5 تا 700 هزار تومان هزینه كنید!


مدتی است كه زمزمه فروش كالاهای لاكچری همچون محصولات دخانی در فضای مجازی شنیده می شود. بدین سبب برای اطلاع بیشتر از قیمت ها و نحوه فروش سیگار برگ به چند فروشگاه مجازی در اینستاگرام سر زدیم. البته برخی از این فروشگاه ها به صورت حضوری نیز محصولات خودرا می فروشند. در صفحات مجازی كه از نام لاكچری استفاده نكرده اند، قیمت ها معمولی است. مثلا هر نخ سیگار برگ بین ۵۰۰۰ تا ۵۵ هزار تومان عرضه می شود.
همچنین فروشندگانی كه در شهرهای مرزی فعالیت می نمایند، قیمت های به نسبت منطقی تری دارند. یكی از آنها كه هر نخ سیگار برگ كوبایی را به نسبت سایز، كیفیت و برند آن حدود ۴۵ تا ۱۵۰ هزار تومان می فروشد، به ایسنا می گوید: همین سیگارها به تهران ارسال می شود و در فروشگاه های پایتخت به قیمت ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان عرضه می شود! اما ما همین سیگارها را با پست برای مشتریان خود در شهرهای مختلف ارسال می نماییم كه هزینه پست آن به تهران حدود ۱۵ هزار تومان است.
اكثر فروشندگانی كه سیگارهای زیر ۲۰۰ هزار تومان دارند، می گویند كه خودشان سیگارها را مستقیم از كوبا وارد می كنند و بنا بر این قیمت آنها منطقی تر است و در اصل بودن كالای آنها نیز شكی نیست، اما بگفته آنها سیگار تقلبی و بی كیفیت در بازار فراوان است. با این وجود بنظر می رسد فروش كالای تقلبی در این صنف زیاد است، چونكه نه تنها بیشتر فروشندگان آگهی می دهند كه "از افراد و مغازه های مطمئن خرید كنید"، بلكه بعضی از آنها نحوه شناسایی برندهای اصل را نیز در صفحات خود توضیح داده اند.
اما سیگار برگ هم مانند خیلی از كالاهای دیگر از لاكچری شدن در امان نمانده است و هر چه به سمت مناطق بالاتر تهران حركت كنید با قیمت های عجیب تری مواجه می شوید.
برای مثال یكی از فروشگاه های شمال شهر، بعضی از برندهای معروف سیگار برگ كوبایی را در قلاف های فلزی و كاورهای چوبی به قیمت ۲۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان می فروشد. البته بگفته بعضی از فروشندگان گران تر بودن برخی برندها به سبب طراحی، شهرت و قدمت آن نیز هست.
البته در همین فروشگاه به اصطلاح لاكچری هم می توانید سیگار برگ زیر ۱۰۰ هزار تومان، البته در قلاف پلاستیكی پیدا كنید.
سیگار برگ با روكش طلا كمیاب شده!
اما این اختتام ماجرا نیست و عجیب ترین نوع سیگار برگ آن هایی است كه با روكش طلا در صفحات مجازی خودنمایی می كنند. البته بیشتر فروشندگان می گویند كه دیگر سیگار برگ طلا در دسترس نیست. یكی از آنها می گوید كه درخواست سیگار برگ با روكش طلا زیاد است، اما هم اكنون به سختی یافت می شود. همین طور قیمت این محصول زمانی كه طلا گرمی ۲۰۰ هزار تومان بود، حدودا به ۲۵۰ هزار تومان می رسید و احیانا هم اكنون اگر پیدا شود بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان فروخته می شود.
اما فروشنده دیگری در غرب تهران كه از سایر فروشگاه ها لاكچری تر بنظر می رسد و قیمت های آن بسته به برند، سایز، كیفیت و تركیب برگ ها از ۱۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان متغیر است، می گوید قیمت سیگار برگ با روكش طلا خیلی بالا است و با توجه به این كه در ایران عموما مردم حاضر نیستند پول خیلی زیاد برای سیگار پرداخت كنند، فروش آن دشوار است.
منبع:

1398/11/14
13:38:54
5.0 / 5
4865
تگهای خبر: بازار , فروش , فروشگاه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان