رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد:

شهرك صنعتی شماره ۲ اهواز گرفتار آب گرفتگی شد، كمك به سیل زدگان از این شهرك ادامه دارد

شهرك صنعتی شماره ۲ اهواز گرفتار آب گرفتگی شد، كمك به سیل زدگان از این شهرك ادامه دارد به گزارش یاری كالا رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان با اشاره به اینكه شهرك صنعتی شماره ۲ اهواز گرفتار آب گرفتگی شد، اظهار داشت: كمك به سیل زدگان توسط بالگرد از این شهرك صنعتی ادامه دارد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا امیرحسین نظری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در مورد آخرین وضعیت كمك رسانی به سیل زدگان در استان خوزستان اظهار داشت: بخشی از كمك ها به سیل زدگان از راه شهرك صنعتی شماره ۲ اهواز انجام می شد كه روز گذشته این شهرك گرفتار آب گرفتگی به ارتفاع یك تا یك متر و نیم شد.
وی با اشاره به اینكه كمك رسانی از راه شهرك صنعتی شماره ۲ اهواز از راه بالگرد انجام می شود، اظهار داشت: واحدهای این شهرك هنوز تولید دارند و روزانه ۱ میلیون نان از راه شركتهای تك نان و اكسین نان و ۲ هزار پرس غذا از راه واحد صنعتی نگین چوب در این شهرك تهیه و بین سیل زدگان توزیع می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان اظهار نمود: روز گذشته ۳ هزار آب معدنی، ۵ تانكر آب تصفیه و كنسرو در نقاط سیل زده توزیع شده است. همینطور ۲ تن برنج به شادگان ارسال شده است و یك واحد صنعتی از كرج یك خاور لباس ارسال كرده است.
نظری خاطرنشان كرد: الان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان با همكاری ارتش، شركت نفت، سپاه و نیروی انتظامی برای خروج آب از این شهرك صنعتی همكاری می كنند.
وی با اشاره به اینكه میزان خسارت در استان خوزستان بسیار زیاد است، اظهار نمود: با مجوز دادستانی استان خوزستان و هماهنگی سازمان هلال احمر شماره حساب اتاق اصناف اهواز به شماره ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۴۶۳۲۶۱۴ برای ارسال كمك های نقدی و غیر نقدی اعلام شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان در مورد اقلام مورد نیاز سیل زدگان این استان اظهار داشت: كنسرو، نان خشك، خرما، شیر خشك، آب معدنی، چادر مسافرتی، چكمه، بادگیر و غیره از ملزومات سیل زدگان است كه با اینكه تلاش در تأمین این نیازها داریم، اما حجم وسیع خسارتها نیازمند هماهنگی و همكاری بیشتر است.1398/01/21
15:01:44
5.0 / 5
4551
تگهای خبر: تجارت , تولید , دام , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان