تولید پاركینگ در محدوده سه راه امین حضور و خیابان ۱۷ شهریور

تولید پاركینگ در محدوده سه راه امین حضور و خیابان ۱۷ شهریور به گزارش یاری كالا سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از آغاز عملیات اجرایی پروژه راه اندازی پاركینگ طبقاتی امیركبیر اطلاع داد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، یوسف متقی كه در حاشیه بازدید میدانی از كارگاه پروژه راه اندازی پاركینگ طبقاتی امیركبیر واقع در منطقه ۱۴ سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق اضافه كرد: پروژه راه اندازی پاركینگ طبقاتی امیركبیر با ظرفیت پذیرش ۶۰۰ دستگاه خودرو، در زمینی به مساحت تقریبی ۶۷۰۰ مترمربع و زیربنای ۴۱۰۰۰ مترمربع اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه خیابان ۱۷ شهریور از جمعیت شناور فراوان و تقاضای قابل ملاحظه ای برای سفرهای درون شهری برخوردار است، خاطرنشان كرد: فقر شدید خیابان ۱۷ شهریور و معابر در رابطه با آن به لحاظ فضای پارك خودرو، مشكلات متعددی را برای شهروندان ساكن در این محدوده از شهر تهران به وجود آورده است.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، وی ادامه داد: پاركینگ طبقاتی امیركبیر یكی از بخش های جنبی تونل امیركبیر به شمار می آید و اجرای این پاركینگ در زمان طراحی تونل امیركبیر و در بخش حدفاصل خیابان ۱۷ شهریور تا خیابان شكوفه پیش بینی شد تا بتواند بخشی از تقاضای روز افزون فضای پاركینگ در محدوه سه راه امین حضور و خیابان ۱۷ شهریور را پاسخگو باشد.1397/11/13
16:04:54
5.0 / 5
5175
تگهای خبر: خودرو , دام , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان