احتمال كاهش قیمت میوه شب عید، نگاهی به گرانترین میوه بازار كرج

احتمال كاهش قیمت میوه شب عید، نگاهی به گرانترین میوه بازار كرج یاری كالا: رئیس اتحادیه بارفروشان استان البرز از احتمال كاهش قیمت میوه برای بازارهای شب عید آگاهی داد و اظهار داشت: هم اكنون كشاورزان و باغداران خودشان محصولات را ذخیره سازی كرده اند به امید آن كه بتوانند در بازارهای شب عید به قیمت های مورد نظر خود بفروشند.


سیف الله عسكرخانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا درباب وضعیت بازار میوه استان اظهار داشت: وضعیت بازار میوه مساعد است و كمبودی در میوه نداریم، بیشتر میوه ها به وفور در بازار موجود است و كمبودی در این خصوص نداریم.
ایشان سپس اضافه كرد: پرتقال به وفور و قیمت مناسب در بازارهای استان عرضه می شود، سیب درختی هم نسبت به پرتقال امكان دارد قیمتی بالاتر داشته و یا كم باشد كه دلیل آن هم سرمازدگی سال قبل است كه به محصولات لطمه زد.
عسكر خانی از احتمال كاهش قیمت میوه برای بازارهای شب عید آگاهی داد و اظهار داشت: هم اكنون كشاورزان و باغداران خودشان محصولات را ذخیره سازی كرده اند به امید آن كه بتوانند در بازارهای شب عید به قیمت های مورد نظر خود بفروشند. بنا بر این امكان دارد با عرضه این میوه ها در بازارهای شب عید قیمت ها شكسته و میوه با قیمت پایین تری به شهروندان ارائه شود.
وی درباب وضعیت صیفی جات در شب عید باز اظهار نمود: فعلاً نمی توان وضعیتی را برای صیفی جات پیش بینی نمود، اگر آب و هوا برای كشاورزی مساعد باشد می توانیم شاهد محصولاتی با كیفیت باشیم و حتی درباب مقدار عرضه هم مشكلی نباشد.
رئیس اتحادیه میوه فروشان البرز اظهار نمود: همیشه گفته ایم كه بازار میوه و صیفی جات كاملاً وابسته به عرضه و تقاضا است، اگر تقاضا در میان خریداران بالا باشد بالقطع مقدار عرضه پایین خواهد آمد و قیمت ها فزونی پیدا خواهند كرد.
عباس وحیدی، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های كشاورزی شهرداری كرج گفته، طبق آخرین نرخ مصوب، آناناس طلایی به قیمت هر كیلو ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان گران ترین میوه و هندوانه هر كیلو ۲، ۹۰۰ تومان ارزان ترین میوه میادین میوه و تره بار كرج است.
1397/11/10
00:41:56
5.0 / 5
5090
تگهای خبر: ارز , بازار , سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان