مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران:

انتشار گاز مركاپتان و تركیدگی لوله فاضلاب دو احتمال منشأ بوی نامطبوع تهران است

انتشار گاز مركاپتان و تركیدگی لوله فاضلاب دو احتمال منشأ بوی نامطبوع تهران است به گزارش یاری كالا مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران گاز مركاپتان و تركیدگی لوله فاضلاب را دو احتمال برای منشأ انتشار بوی نامطبوع تهران معرفی نمود.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، كیومرث كلانتری در جلسه كمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران كه با هدف بررسی انتشار بوی نامطبوع چند هفته پیش در تهران برگزار شد، در مورد نتایج آخرین بررسی ها، اظهار داشت: ۲۰ روز درباره این مورد بررسی كردیم و مسائل مختلفی همچون فاضلاب را مدنظر قرار دادیم. موارد احتمالی در روی زمین را بررسی كردیم و سپس به بررسی مسائل زیر زمین پرداختیم. اما هرچه بررسی كردیم منشأ قطعی انتشار بو را شناسایی نكردیم و هیچ نهادی هم با قاطعیت قبول نكرد كه این اتفاق در حوزه مربوط به آنها رخ داده است.
وی ادامه داد: از شرایط موجود قانع نشدیم و با ساكنان محلات صحبت كردیم. اما در نهایت اعلام كردیم كه در روی زمین به نقطه مشخصی بعنوان منشأ انتشار این بو نرسیدیم.
مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به انتشار بویی شبیه به بوی نامطبوع تهران طی سال های گذشته در اصفهان، اظهار داشت: در آن زمان یك مرتبه بوی نامطبوعی در شهر منتشر گردید كه متوجه شدیم منبع انتشار آن یك تریلی بوده كه ته مانده یك بشكه گاز مركاپتان را روی زمین خالی كرده است. با این وجود حتی وقتی خاك آن نقطه را جابه جا كردیم باز هم بو برطرف نشد.
وی افزود: این مورد را با شركت گاز در بین گذاشتیم اما مسئولان شركت گاز قبول نكردند كه امكان دارد در تهران هم مشابه اصفهان دلیل انتشار بوی نامطبوع، گاز مركاپتان باشد.
كلانتری تصریح كرد: تنها دو احتمال برای منشأ بوی نامطبوع اخیر تهران می تواند وجود داشته باشد كه یكی از آنها انتشار گاز مركاپتان و دیگری تركیدگی لوله فاضلاب است.1397/11/07
08:08:47
5.0 / 5
4453
تگهای خبر: دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان