تخم مرغ های تركیه ای در راه ایران

تخم مرغ های تركیه ای در راه ایران به گزارش یاری كالا رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی البرز اظهار داشت: مرغ و تخم مرغ نسبت به سایر اقلام افزایش قیمت آنچنانی نداشته است.


كاظم حاج محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اضافه كرد: در شرایط فعلی كه قیمت خیلی از اقلام نوسان دارد، قیمت مرغ و تخم مرغ در سكون است و در چند روز اخیر شاهد تغییر قیمت آنچنانی در این محصولات نبوده ایم.
وی از واردات تخم مرغ از كشور تركیه اطلاع داد و اظهار داشت: برای تنظیم بازار و كاهش قیمت تخم مرغ مبادرت به واردات از كشور تركیه شده است و امیدواریم با این واردات، قیمت ها كاهش پیدا كرده و وضعیت بازار مساعد شود.
حاج محمدی در مورد قیمت تخم مرغ وارداتی اعلام نمود: قیمت این نوع تخم مرغ شانه ای ۲۰ تا ۲۱ هزار تومان خواهد بود.
رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی البرز در مورد افزایش قیمت این اقلام اظهار داشت: این مسئله صحیح است كه افزایش قیمت داشته ایم اما نسبت به سایر محصولات این افزایش قیمت بسیار ناچیز است، البته با عنایت به مراحل تولید و به ثمر رسیدن این اقلام قیمت تمام شده باید درحدی باشد كه سود مورد نظر تولید كننده كسب شود تا توانایی ادامه تولید را داشته باشند.
حاج محمدی در ارتباط با قیمت مرغ گرم اظهار نمود: قیمت هر كیلو مرغ گرم ۱۱ هزار تومان است كه البته وابسته به عرضه و تقاضا است. اگر مصرف كنندگان از حجم و مقدار خرید خود بكاهند با كاهش قیمت روبه رو می شویم و همینطور اگر حجم خرید افزایش پیدا كند قیمت ها هم افزایش پیدا خواهد نمود.1397/09/12
15:00:03
5.0 / 5
5322
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان