وزیر تعاون:

طرحهای حمایتی نیمی از جمعیت را در بر می گیرند

طرحهای حمایتی نیمی از جمعیت را در بر می گیرند یاری كالا: مشهد- وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: نیمی از جمعیت كشور در قالب عرضه كالا و یا واریز نقدی زیر پوشش سبد معیشتی و حمایتی دولت قرار می گیرند.


محمد شریعتمداری روز جمعه در جریان بازدید از یك واحد بسته بندی زعفران در مشهد در جمع خبرنگاران اضافه كرد: امیدواریم در اولین فرصت ممكن در حوزه تامین نیازهای كارمندان، تامین سبد معیشتی در ارتباط با بخش مربوط به تامین اجتماعی با اولویت افراد تحت پوشش كمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی، افرادی كه در نوبت پیوستن به این نهادها هستند و خانوارهای با درآمد كمتر از 30 میلیون ریال در ماه اقدام گردد.
وی افزود: سبد معیشتی برای كارمندان دولت و بازنشستگان قبل از آمدن من به وزارت تعاون در سازمان برنامه و بودجه به تصویب رسیده و در قالب تقسیم كار بین وزارتخانه های تعاون، سازمان برنامه و بودجه و اقتصاد و دارایی برای كارمندان دولت، مستمری بگیران و افرد تحت پوشش نهادهای حمایتی یا در نوبت حضور در این نهادها دنبال می گردد.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی همینطور به طرحهای اشتغالزای نوین اشاره و بیان كرد: تامین مالی هوشمند برای فعالیت های كشاورزی و آموزش كشاورزان، تجمیع توانایی كشاورزان خرد در سراسر كشور و دسترسی بهتر آنان به بازار جزو اهداف مهم حمایتی و اشتغالزایی این وزارتخانه است.
وی در ادامه همینطور اظهار داشت: واحد صنعتی مورد بازدید امروز صاحب برند جهانی است و یكی از 10 واحدی است كه با استفاده از همین روش تامین مالی مورد حمایت قرار گرفته و این طرح به صورت آزمایشی برای تولید و تثبیت اشتغال در این واحدها اجرا شده است.
شریعتمداری كه روز گذشته به منظور شركت در نشست شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت به مشهد سفر كرده امروز همراه با استاندار خراسان رضوی از واحد صنعتی نوین زعفران فعال در فراوری و بسته بندی این محصول، بازدید نمود.
7507/3221/1858


1397/08/11
00:46:43
5.0 / 5
4655
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان