طرح تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت در كمیسیون اجتماعی مجلس رد شد

طرح تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت در كمیسیون اجتماعی مجلس رد شد یاری كالا: یك عضو كمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینكه امروز در جلسه كمیسیون طرح تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت را مورد بررسی قرار دادیم، اظهار داشت: نمایندگان معتقدند در این مقطع از زمان كارها و امور مهم تری را در مورد معیشت مردم برای بررسی پیش رو داریم، بنابراین نمایندگان با این طرح مخالفت كردند و این طرح رد شد.


عبدالرضا عزیزی در گفت و گو با ایسنا در مورد جلسه امروز كمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: امروز در جلسه كمیسیون طرح تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت را مورد بررسی قرار دادیم، نمایندگان معتقدند در این مقطع از زمان كارها و امور مهم تری را برای بررسی پیش رو داریم و باید به وضعیت معیشت مردم رسیدگی نماییم، مردم مشكلات اقتصادی و معیشتی دارند و اولویت اول ما تفكیك وزارتخانه نیست. بنابراین نمایندگان با این طرح مخالفت كردند و این طرح رد شد.
وی ادامه داد: مبحث دومی كه مورد بررسی اعضای كمیسیون اجتماعی مجلس قرار گرفت، طرح ممنوعیت انتخاب و انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و در رابطه با كشورهای خارجی بود، این طرح در حال بررسی است به علت نبود زمان كافی بررسی ها بر روی این طرح به جلسه بعدی كمیسیون موكول شد.1397/07/01
00:19:32
5.0 / 5
4382
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , دام , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان