رییس انجمن تولیدكنندگان خبر داد

افزایش ۳۰ درصدی قیمت مواد شوینده در سال آینده

افزایش ۳۰ درصدی قیمت مواد شوینده در سال آینده یاری كالا: علی رغم افزایش استفاده از مواد شوینده در فصل پایانی سال و تب و تاب قیمتی در بازار این محصولات، قیمت مواد شوینده در زمستان سال جاری كنترل و افزایش آن به سال آینده موكول شده و به قول رییس انجمن تولیدكنندگان مواد شوینده افزایش ۳۰ درصدی خواهد داشت.


بختیار علم بیگی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به این كه همواره در ایام منتهی به آخر سال با مبحث افزایش قیمت مواد شوینده به علت بحث نظافتی در اماكن مختلف اعم از منازل مسكونی مواجهیم، اظهار نمود: هر ساله مانع از افزایش گرانی قیمت شوینده در انتها سال می شویم و شاهد عملی شدن افزایش قیمت این مواد در ابتدای سال آینده هستیم.

وی با بیان این كه هم اكنون مواد اولیه مورد نیاز به كار گرفته شده در تولید مواد شوینده بین ۵۵ تا ۶۰ درصد رشد یافته است، بیان كرد: با عنایت به افزایش قیمت ارز و بالا رفتن قیمت مواد اولیه به كار گرفته شده در مواد شوینده باید شاهد افزایش قیمت این محصولات باشیم، اما هر ساله این اتفاق در انتها سال رخ نمی دهد و به ابتدای سال آینده موكول می گردد.

رییس هیات مدیره انجمن تولیدكنندگان مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی از افزایش ۳۰ درصدی قیمت مواد شوینده در سال ۱۳۹۷ اطلاع داد و بیان كرد: اگر شرایط در ابتدای سال آینده هم به همین منوال پیش برود و دچار نوسان مجدد در قیمت ارز و بالارفت قیمت مواد اولیه نباشیم حدودا با افزایش ۳۰ درصدی قیمت مواد شوینده در سال ۱۳۹۷ روبرو خواهیم بود.

علم بیگی در پاسخ به سوالی در خصوص گرانی برخی مواد شوینده طی روزهای اخیر، اظهار نمود: تنها یكی از شركت های تولیدكننده قیمت های خویش را افزایش داده بود كه با استعلام سازمان مصرف كنندگان و تولیدكنندگان از انجمن تولیدكنندگان مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی با این اتفاق برخورد شد و قیمت ها به روال قبلی بازگشت.

وی ادامه داد: بنابر اعلام سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان تا آخر سال جاری نباید قیمت هیچ كالا و محصولی افزایش یابد.

به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، همواره در ماه های پایانی سال به علت افزایش استفاده از مواد شوینده با تب و تاب در بازار این مواد مواجهیم اما به علت تصمیمات اتخاذ شده توسط دستگاه های ذیربط چنین اتفاقی در انتها سال رخ نمی دهد و اگر قرار بر افزایش قیمت هم باشد به اوایل سال آتی موكول می گردد.
1396/12/25
17:42:29
5.0 / 5
5053
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان