قیمت تخم مرغ كاهش پیدا كرد

قیمت تخم مرغ كاهش پیدا كرد به گزارش یاری كالا معاون امور اقتصادی استانداری تهران اظهار داشت: هم اكنون قیمت تخم مرغ به كمتر از قیمت مصوب تنظیم بازار رسیده است و در این زمینه مشكل خاصی در سطح استان تهران وجود ندارد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایرنا، محمد امامی امین عصر شنبه در جلسه كمیسیون تنظیم بازار استان تهران اظهار نمود: برپایه گزارش های عرضه شده از وضعیت قیمت اقلام اساسی بیشترین تغییرات قیمت مربوط به تخم مرغ و برنج هندی وارداتی در یك ماه اخیر بوده است.
وی خاطرنشان كرد: مقرر شد به منظور تنطیم بازار سازمان جهادكشاورزی استان تهران نسبت به واردات برنج توجه بیشتری داشته باشد و در مورد تخم مرغ هم با واردات انجام شده بازار تنظیم شده است.
معاون امور اقتصادی استانداری تهران در ادامه به تامین میوه شب عید اشاره نمود و اظهار داشت: مقرر است 2 هزار تن سیب و چهار هزار تن پرتقال برای میوه شب عید تدارك دیده شود كه خریداری شده و در سردخانه ها نگهداری خواهند شد.
به گفته وی مقرر است این میوه ها با قیمتی كه توسط ستاد تنظیم بازار كشور اعلام خواهد شد در زمان مناسب عرضه شود.
در جلسه امروز كمیسیون تنظیم بازار استان تهران تدابیری به منظور پیشگیری از افزایش قیمت تخم مرغ، مرغ و گوشت در سطح عرضه اتخاذ شد.
این جلسه كه به ریاست محمد امامی امین معاون امور اقتصادی استانداری تهران و با حضور مدیران استانی عضو كمیسیون برگزار شد، گزارشی از روند قیمت كالاهای اساسی در سطح عرضه از جانب سازمان صنعت معدن و تجارت عرضه شد.
همچنین در این جلسه با كارشناسی اعضای كمیسیون تدابیر لازم به منظور پیشگیری از افزایش قیمت تخم مرغ، مرغ و گوشت با عرضه گزارشی از شركت پشتیبانی امور دام و اتحادیه مرغداران اتخاذ شد.


 

1396/10/16
23:06:02
5.0 / 5
4929
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان