ماجرای تجمع متقاضیان استخدام در پتروشیمی گچساران چه بود؟

ماجرای تجمع متقاضیان استخدام در پتروشیمی گچساران چه بود؟ یاری کالا: کهگیلویه و بویراحمد برخی از افراد متقاضی استخدام در شرکت پتروشیمی گچساران، مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.


حسین یکی از تجمع کنندگان در گفت و گو با ایسنا ادعا نمود که شفاف نبودن برخی شرایط مندرج در دفترچه آزمون - مهلت ثبت نام تا ۲۵ آبان تعیین شده - و هم چنین پاسخگو نبودن مسئولان امر، دلیل اعتراض این افراد است.
وی که از متقاضیان استخدام در پتروشیمی گچساران است، اضافه کرد: با توجه به این که مدت هاست ساکن این شهر هستیم اما وقتی برای دریافت استشهادنامه بومی شهرستان مراجعه می نماییم موافقت نمی شود و ما را غیربومی می دانند.
ایمان یکی دیگر از این تجمع کنندگان اظهار داشت: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مصاحبه با رسانه ها اعلام نموده بود، تمام ساکنان استان کهگیلویه و بویراحمد بومی تلقی می شوند، اما اکنون اینگونه نیست و مسئولان فرمانداری حرف های دیگری می زنند و متولیان امر صدور گواهی بومی را به تأخیر انداخته اند و مهلت ثبت نام رو به انتها است.
مهدی یکی دیگر از متقاضیان دراین زمینه اشاره کرد: شهر دوگنبدان، مرکز شهرستان گچساران یک شهر مهاجرپذیر است، ۲۰ سال است که در این شهر سکونت دارم، واقعا این درست نیست که غیربومی تلقی شوم.
وی افزود: باتوجه به اینکه مهلت ثبت نام در پتروشیمی گچساران رو به انتها است، انتظار می رود مسئولان نظارتی و متولیان امر در ارائه استشهادنامه یا همان گواهی بومی با ما همکاری بیشتری داشته باشند و اجازه دهند مراحل ثبت نام صورت گیرد.
«روانبخش دیهیم خوب»، فرماندار شهرستان گچساران در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به اینکه این تجمع روز گذشته ۲۲ آبان ماه انجام شده بود و بیان این مطلب که تجمع کنندگان متقاضی استخدام در پتروشیمی گچساران نسبت به بومی و غیربومی انگاشتن افراد از طرف دستگاه های ذی ربط گلایه داشتند، اعلام نمود که ما در جریان این مساله نیستیم و مربوط به پتروشیمی است.
فرماندار شهرستان گچساران عنوان کرد: این مساله که از طرف پتروشیمی در وضعیت استخدام گنجانده شد مقرر است از طرف آنها حل شود. به عبارتی دیگر با پیگیری ها و رایزنی های انجام شده با پتروشیمی قرار شده طی جلسه ای این مطالبه متقاضیان بررسی و برطرف شود.
دیهیم خوب درباب این مساله که برخی متقاضیان عنوان کردند؛ وقتی برای گرفتن نامه و استشهادنامه برای استخدام به فرمانداری مراجعه کردیم به ما گفته شده کدملی شما مربوط به گچساران نیست، پس بومی شهرستان محسوب نمی شوید، این اظهارات را رد کرد.
گفتنی ست که ثبت نام آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی گچساران بمنظور جذب و بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد مورد نیاز این شرکت شروع شده است. شرکت پتروشیمی گچساران بوسیله مصاحبه فنی، تخصصی، رفتاری و روانشناسی مبادرت به جذب نیروی انسانی کرده است. متقاضیان در ۷۰ رشته شغلی برای جذب در شرکت پتروشیمی گچساران رقابت می کنند. با انتشار دفترچه استخدام ۶۶۵ نیروی انسانی جدید(پیمانکاری حجمی) به شرکت پتروشیمی گچساران افزوده می شود.
منبع:

1402/08/23
12:40:45
0.0 / 5
118
تگهای خبر: استخدام , دام , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان