هوای تهران قابل قبول شد

هوای تهران قابل قبول شد به گزارش یاری کالا، ایسنا نوشت: برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، الان (۷ اسفند) میانگین کیفیت هوای پایتخت در شرایط «قابل قبول» قرار دارد.بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران الان میانگین شاخص آلاینده «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» روی عدد ۹۵ و در شرایط قابل قبول قرار دارد.
آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت.
کیفیت هوای تهران از ساعت ۱۸ روز شنبه (۶ اسفند) تا ساعت ۶ بامداد امروز در شرایط ناسالم برای گروههای حساس بود اما از ساعت ۷ با رسیدن به عدد ۹۸ به وضعیت قابل قبول رسید که تابحال هم ادامه داشته است.
گفتنی است که کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود که بر مبنای آن از عدد صفر تا ۵۰ در محدوده هوای پاک تعریف می شود، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا در محدوده قابل قبول، سالم یا متوسط بوده و از محدوده ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا ناسالم برای گروههای حساس است. در بازه ۱۵۱ تا ۲۰۰ هم هوا در محدوده ناسالم برای همه گروه ها و از محدوده ۲۰۱ تا ۳۰۰ هم هوا در محدوده بسیار ناسالم قرار می گیرد. بر طبق این دسته بندی در محدوده ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا خطرناک می باشد.


بیشتر بخوانید: هشدار زرد مدیریت بحران برای تهران پیش بینی آب وهوای تهران برای روزهای آینده271 35


منبع:

1401/12/07
12:51:09
0.0 / 5
210
تگهای خبر: دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان