اعلام فهرست اصولگرایان در شورای شهر تهران

اعلام فهرست اصولگرایان در شورای شهر تهران یاری کالا: تسنیم نوشت: سخنگوی شورای ائتلاف اظهار داشت: فهرست نهایی این شورا برای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران هفته آتی رونمایی و منتشر می شود.امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اظهار داشت: از روز چهارشنبه جلسات ارزیابی و بررسی ۸۴ کاندیدا برای رسیدن به فهرست ۲۱ نفره شورای شهر شروع خواهد شد.
وی اضافه کرد: اعضای شورای ائتلاف با هر کدام از کاندیداها مصاحبه حضوری خواهند داشت و در این ارزیابی حوزه های مختلف جهت رسیدن به افرادی کارآمد، متخصص و متعهد مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همین طور پیش بینی می کنم اوایل هفته آتی فهرست ۲۱ نفره آماده و رونمایی می شود.
وی با تاکید بر مصوبه مهم شورا مبنی بر"تعهد بر فهرست ائتلاف" توسط کاندیداها اظهار داشت: امیدواریم جریان های دلسوز انقلاب با گذشت از منافع شخصی و حزبی اجازه تفرقه ندهند و به همه اعلام می نماییم فهرست ائتلاف اجازه نمی دهد عدالت و حق الناس موردخدشه قرار بگیرد؛ پس خارج از پروسه احدی وارد فهرست نخواهد شد.
سخنگوی ائتلاف بیان داشت: ما از همه نیروها و جریان های انقلاب دعوت کردیم تا در پروسه قرار گیرند و هرکس آمد با آغوش باز پذیرا بودیم؛ اما اگر کسانی با راحت طلبی منتظر سهمیه شب آخری هستند بدانند این رویایی دست نیافتنی است.
رسولی در آخر اظهار داشت: اسامی مطرح شده درباره گزینه شهرداری تهران فقط فضاسازی رسانه ای است و ائتلاف تا حالا درباره مصادیق نظری نداده است.


۴۷۲۳۱


منبع:

1400/03/13
15:57:17
0.0 / 5
490
تگهای خبر: ارز , دام , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان