ثبات در بازار گوشت قرمز در ماه محرم

ثبات در بازار گوشت قرمز در ماه محرم به گزارش یاری كالا رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه ماه محرم آگاهی داده است و اظهار داشت احتمال كاهش قیمت از هفته آینده به دلیل مازاد محصول نسبت به تقاضا وجود دارد.


علی اصغر ملكی در گفت وگو با ایسنا، اظهار كرد: طی هفته گذشته قیمت گوشت قرمز تغییری نكرد و بازار این محصول با ثبات نسبی همراه بوده است كه با توجه به پررونق نبودن بازار و مازاد محصول نسبت به تقاضا احتمال كاهش قیمت نیز از هفته آینده وجود دارد.
وی افزود: هم اكنون قیمت گوشت قرمز گوسفندی وارداتی گرم كه از سوی شركت پشتیبانی امور دام برای مردم، هیات های مذهبی، تكایا و دسته جات تعیین شده كیلویی ۳۳ هزار تومان است و قیمت گوشت قرمز گوسفندی داخلی كیلویی ۴۳ تا ۴۴ هزار تومان به صورت شقه كامل است كه محصول به وفور وجود دارد و متقاضیان می توانند به راحتی نسبت به تامین نیاز خود اقدام كنند.
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی ادامه داد: با توجه به این كه هیات های مذهبی و دسته جات نیازمندی های خود را تامین كرده اند و مردم نیز به همین شكل برای مهرماه كه بازگشایی مدارس و دانشگاه ها است نسبت به تامین نیازشان اقدام كرده اند بازار از رونق چندانی برخوردار نیست و با توجه به مازاد محصول پیش بینی می شود از هفته آینده قیمت گوشت قرمز با كاهش نسبی مواجه شود.
ملكی اظهار كرد: شركت پشتیبانی امور دام نیز آمادگی خود را برای تامین نیازمندی مردم و هیات های مذهبی در ماه محرم اعلام كرده و متقاضیان می توانند از طریق مراكزی كه از سوی این شركت اعلام شده است، نسبت به تهیه محصول پروتئینی مورد نیاز خود كه گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز كارتنی یا گوشت قرمز گرم است، اقدام كنند.
به گفته وی، دام زنده به اندازه كافی در میادین میوه و تره بار و مراكز مشخص شده وجود دارد و برای تامین آن نیز مشكل و نگهداری در ماه محرم نیست، بنابراین به نظر نمی رسد در این ماه با افزایش قیمت غیرمنطقی مواجه باشیم.

 

1396/07/01
15:16:27
5.0 / 5
6097
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان