اخراج 2000 كارمند در بزرگترین تولیدكننده ماست جهان

اخراج 2000 كارمند در بزرگترین تولیدكننده ماست جهان شركت دنون كه بزرگترین تولیدكننده ماست جهان است، ۲۰۰۰ شغل شامل یك چهارم از كارمندان دفاتر مركزی جهانی خویش را با به منظور احیای سودآوری در بحبوحه پاندمی كرونا تعدیل خواهد نمود.به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، شرکت دنون اعلام نمود در حال بررسی جابجایی دفاتر مرکزی جهانی خود برای کسب و کارهای مختلف به نزدیک پایگاه اصلی فعالیتش در پاریس است و چنین اقدامی به صرفه جویی سالانه یک میلیارد یورو (۱.۲میلیارد دلار) در هزینه ها تا سال ۲۰۲۳ منتهی می شود.

امانوئل فابر، مدیرعامل دنون در حال تغییر تمرکز تشکیلاتی به مناطق جغرافیایی به جای دسته بندی محصولات به منظور چابک سازی بیشتر در شرایط همه گیری ویروس کروناست. رقیبانی نظیر نستله مدتهاست یک استراتژی منطقه ای را دنبال کرده اند.

تعدیل ۲۰۰۰ نفر معادل دو درصد از کارمندان شرکت دنون است. فابر در تماس با خبرنگاران اظهار داشت: سال جاری نشان داده که کسب و کار ما در رقابت پذیری از شوکهای خارجی در کشورهایی که فعالیت داشتیم امکان دارد صدمه قابل توجهی ببیند. در چنین دنیای متغیری در چند سال آینده، ما باید حاشیه سود امنی ایجاد نماییم.

هزینه یکباره چنین تغییری در فاصله سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳ حدود ۱.۲میلیارد دلار خواهد بود. دنون در سرتاسر جهان در نقاطی نظیر آمستردام و سنگاپور دفتر مرکزی دارد. سخنگوی این شرکت اعلام نمود ۴۰۰ تا ۵۰۰ شغل در فرانسه تعدیل خواهند شد.

دنون اعلام نمود حاشیه سود عملیاتی با احتساب همه هزینه ها در سال ۲۰۲۲ از ۱۵ درصد فراتر خواهد رفت و به سطح متوسط رو به بالا می رسد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ارزش سهام دنون سال جاری ۲۹ درصد سقوط کرده است.

منبع:

1399/09/03
15:05:53
5.0 / 5
856
تگهای خبر: ارز , تولید , دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان