دامداران و مرغداران استان بخوانند؛

تخصیص نهاده به دامداری ها و مرغداری های استان مركزی ساماندهی می شود

تخصیص نهاده به دامداری ها و مرغداری های استان مركزی ساماندهی می شود مركزی مدیركل دامپزشكی استان مركزی از ساماندهی تخصیص نهاده به دامداری ها و مرغداری ها در استان مركزی آگاهی داد.


محسن شانقی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با توجه به این که از یکم آذرماه سال جاری در حوزه تخصیص نهاده های دامی؛ میزان تولید شیر در گاوداری های صنعتی شیری و میزان تولید تخم مرغ در واحدهای مرغداری تخمگذار از فاکتورهای تأثیر گذار خواهد بود، در نتیجه لازم است مدیران واحدهای مذکور اقداماتی را درباب تخصیص نهاده انجام دهند.
وی با اشاره به این اقدامات اضافه کرد: پلاک کوبی دام های موجود در گاوداری شیری مطابق استانداردهای اعلامی با مراجعه به اتحادیه ها و تعاونی های دامداری و مراکز پلاک کوبی، معرفی مسئول فنی یا دامپزشک طرف قرارداد با واحدهای مرغداری و گاوداری شیری به شبکه های دامپزشکی جهت ستاندن نام کاربری و رمز عبور در سامانه قرنطینه و امنیت زیستی سازمان دامپزشکی جهت صدور گواهی حمل محصولات تولیدی واحد(شیر و تخم مرغ) همچون اقداماتی است که در این خصوص باید صورت گیرد.
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی اشاره کرد: همین طور اعلام وصول محموله های نهاده دامی توسط مدیران واحدهای مرغداری استان ظرف مدت ۲۴ ساعت به مسئولین فنی یا شبکه دامپزشکی شهرستان ها نیز باید توسط این واحدها صورت گیرد.1399/07/30
23:04:24
5.0 / 5
1427
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان