هشدار معاونت علمی درباره بزرگ شدن شركت های دانش بنیان و دریافت تسهیلات بیشتر

هشدار معاونت علمی درباره بزرگ شدن شركت های دانش بنیان و دریافت تسهیلات بیشتر یاری كالا: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اعلان اینكه هم اكنون ساختار شركت های دانش بنیان بزرگ شده است، اظهار داشت: بدین جهت این شركت ها نیازمند تسهیلات بیشتری هستند و باید فكری درباره اعتبارات صندوق نوآوری و شكوفایی شود تا این صندوق بتواند از شركت ها حمایت بیشتری داشته باشد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز در نشست هماهنگی حمایت شبکه بانکی از شرکت های دانش بنیان که به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد، با تشکر از همه بازیگران اکوسیستم فناوری کشور، اضافه کرد: همکاری و اقدامات این بازیگران سبب شد تا اتفاقات جدیدی در این زیست بوم نوآوری رخ دهد.
وی با تاکید بر اینکه با اعتمادی که به جوانان کشور شد، توانستند اقتصاد جدیدی را ایجاد کنند، اظهار نمود: فروش ۱۲۰ هزار میلیارد ریالی شرکت های دانش بنیان، حضور ۴۱ شرکت دانش بنیان در بورس و ارزش تقریبی ۲۵۰ میلیارد ریالی دستاوردهای دانش بنیان تنها با کمک همه بازیگران این عرصه ممکن شده است.
ستاری با اشاره به حمایت های صندوق توسعه ملی از فعالیت شرکت های دانش بنیان، اشاره کرد: این صندوق خطوط خوبی را ایجاد کردند که ما نیز هزار میلیارد تومان از این خطوط استفاده کردیم.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره نمود و تصریح کرد: در مدیریت جدید این صندوق اتفاقات خوبی در این عرصه رخ داده است و امیدواریم این حمایت‎ ها ادامه یابد.
وی با تاکید بر اینکه ساختار شرکت های دانش بنیان هم اکنون بزرگ شده است، اشاره کرد: این شرکت ها نیازمند حمایت های بیشتری هستند، بدین جهت نیاز است تا فکری نسبت به تسهیلات صندوق شود تا این صندوق بتواند اتفاقات خوبی را برای شرکت ها رقم زند.
منبع:

1399/07/10
13:20:16
5.0 / 5
1178
تگهای خبر: آنلاین , ارز , اقتصاد , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان