بهره برداری از ۲ واحد صنعتی در فارس توسط رئیس جمهور

بهره برداری از ۲ واحد صنعتی در فارس توسط رئیس جمهور یاری كالا: فارس بهره برداری از دو واحد تولیدی صنعتی ˮآرای سان رونیكاˮ و ˮ بهسازان توسعه آرمانˮ طی یك برنامه ویدئوكنفرانسی، توسط رئیس جمهوری شروع شد.


پنجشنبه ۲۰ شهریور بهره برداری از واحدهای تولیدی "آرای سان رونیکا" و "بهسازان توسعه آرمان" در منطقه ویژه اقتصادی شیراز در ادامه پویش تولید، تداوم امید، به دستور رئیس جمهوری و توسط استاندار فارس رسما شروع شد.
شرکت آرای سان رونیکا در زمینه تولید محصولات بهداشتی و شوینده و شرکت بهسازان توسعه آرمان در زمینه تولید انواع پوشش های ضدحریق و ضد سرما فعالیت دارند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس دراین مراسم اظهار داشت: واحد تولیدی آرای سان رونیکا در زمینی به مساحت ۳۱۰۰۰ متر مربع و زیربنا ۲۰۰۰۰ متر مربع با ظرفیت تولید سالیانه بیشتر از ۱۱ هزار و ۳۰۰۰ تن محصولات شوینده و بهداشتی با سرمایه گذاری ۱۲۵۰ میلیارد ریالی راه اندازی شد.
حمیدرضا ایزدی با اشاره به اینکه بهره برداری از این واحد تولیدی منجر به ایجاد اشتغال مستقیم برای ۷۰ نفر و اشتغال غیرمستقیم برای بیشتر از ۱۰۰۰ نفر خواهد شد، اضافه کرد: یکی از اولویت هایی که در سال جهش تولید برای استان فارس در نظر گرفته شده و سازمان صنعت، معدن و تجارت هم بر اجرایی شدن آن اهتمام ویژه ای دارد، تکمیل و راه اندازی صنایع بزرگ است.
او با یادآوری اینکه فعال شدن این واحد صنعتی علاوه بر ایجاد اشتغال مناسب، زمینه توسعه اقتصادی و ارتقاء صادرات غیرنفتی فارس را فراهم خواهد کرد، اظهار داشت: تولیدات این واحد صنعتی در فاز اول شامل شامپو و مایع دستشویی و نرم کننده موی سر و در فاز بعدی برپایه نیازهای امروز و آینده کشور، تولیداتی شامل مایع ظرفشویی، مایع لباسشویی، شامپو فرش و موکت و مایع شیشه پاک کن با استانداردهای روز جهانی مبادرت به تولید خواهد نمود.
رئیس سازمان صمت فارس، افزود: واحد تولیدی بهسازان توسعه آرمان در زمینی به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع و زیربنا ۲۴۰۰ متر مربع با ظرفیت تولید سالیانه ۴۰ هزار تن پوشش مقاوم به حریق و ۱۱ هزار تن فوم عایق سقف با سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد ریالی با اشتغال مستقیم ۵۰ نفری راه اندازی شد.
منبع:

1399/06/21
17:48:21
5.0 / 5
1716
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان