انعقاد قرارداد طرح توسعه واحد پلی اتیلن سبك خطی پتروشیمی شازند

انعقاد قرارداد طرح توسعه واحد پلی اتیلن سبك خطی پتروشیمی شازند مركزی مراسم امضای قرارداد طرح توسعه واحد پلی اتیلن سبك خطی(واحد LL) شركت پتروشیمی شازند با عنوان ˮپروژه طراحی، ساخت و نصب سامانه فرایندی سرمایشی واحدˮ منعقد شد.


برمبنای اعلام روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند، "ولدخانی" مدیرعامل این شرکت در این مراسم که روز گذشته 20 مردادماه در محل این شرکت برگزار شد، اظهار نمود: در شرایط کنونی باتوجه به تحریم های ظالمانه بین المللی و عدم حضور شرکت ها و کارشناسان خارجی در کشور، خوشبختانه شرکت سینا کنترل شیراز با تاکید بر توانمندی داخلی بعنوان مجری طرح توسعه واحد LL پتروشیمی شازند انتخاب شده و این طرح که قرار بود تجهیز و اجرای آن توسط شرکت های خارجی صورت گیرد، از این پس به این شرکت واگذار می شود.
وی اظهار داشت: پتروشیمی شازند بعنوان کارفرما جهت پیشبرد هر چه بهتر این پروژه در کنار مجری خواهد بود و انتظار داریم با همت مهندسین شرکت سینا کنترل، طرح توسعه واحد LL در موعد مقرر به بهره برداری برسد.
"انصاری نیک" سرپرست مدیریت طرح های توسعه شرکت پتروشیمی شازند نیز با اشاره به حضور شرکت های مختلف داخلی در مناقصه طرح توسعه واحد LL اضافه کرد: شرکت های داخلی مختلفی با توانمندی های بالا در این مناقصه شرکت کردند که شرکت سینا کنترل برمبنای استانداردهای مهندسی و سیستم های کنترل کیفی و فنی بالا در این پروژه حساس و حائز اهمیت بعنوان برنده و مجری برگزیده شد.
بر طبق این گزارش، پروژه طراحی و ساخت مجموعه سرمایش فرآیندی در امتداد تکمیل طرح توسعه واحد پلی اتیلن سبک خطی شرکت پتروشیمی شازند، کومونومر موجود در جریان چرخش نیتروژن ورودی را با بهره گیری از عملیات سردسازی تا دمای منفی 40 درجه سلسیوس، تفکیک، بازیابی کرده و باردیگر مورد استفاده قرار می دهد.
با نصب و راه اندازی این مجموعه اهداف مختلفی نظیر امکان تولید گریدهای خاص همچون LL-6209 و LL0209 در واحد پلی اتیلن سبک خطی، بازیافت حدود 17 درصد کومونومر یک بوتن و 12 درصد کومونومر یک هگزن، افزایش ضریب ایمنی بخش اکسترودر به سبب ممانعت از تجمع گازهای قابل انفجار در سیستم انتقال پودر و کاهش گازهای رها شده در محیط زیست و کاهش اتلاف مواد یا ارزش اقتصادی محقق خواهد شد.1399/05/21
14:26:11
5.0 / 5
1804
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان